in

Fast Food Bağımlısı Köpek, Evden Kaçarak Bedava Hamburger için Sokak Köpeğiymiş Taklidi Yaptı

ABD’de bir Betsy Reyes isimli kadın, ‘Prenses’ isimli köpeğinin geceleri evden kaçarak bir fast food restoranına gittiği ve sonrasında sokak köpeğiymiş gibi davranarak müşterilerden yiyecek dilendiği sırada çektiği görüntülerini sosyal medyada paylaştı.

ABD‘nin Oklahoma kentinde yaşadığı evden gizlice kaçarak bir fast food restoranına bedava hamburger bulmak umuduyla gelen köpek, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

44521997 1932743667020016 2241402565445025792 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sahibi Bety Reyes’in Facebook üzerinden yaptığı paylaşım kısa sürede çok sayıda iletişim aldı.

Reyes yaptığı paylaşımda, ” ‘Prenses’ geceleri evden ayrılarak, bir fast food restoranının yolunu tutuyor. Daha sonra, sokak köpeğiymiş gibi davranarak, insanlara kendini acındırıp kendisini hamburger ile beslemeleri için yalvarıyormuş” ifadelerini kullandı.

Reyes köpeğinin beslenmemesi gerektiği uyarısında bulunarak, “Eğer köpeğimi McDonald’s’ın önünde görürseniz, beslemeyin. O nasıl davranması gerektiğini bilmiyor ve her zaman geceleri McDonald’s’a gitmek için evden ayrılıyor” dedi.

Betsy Reyes paylaştı: 21 Ekim 2018 Pazar

Durumu fark eden Reyes köpeğini takip etmeye karar vererek, ‘Prenses’in peşine düştü.   Reyes, köpeğini yabancıların arabasına yanaşıp, onlardan yiyecek dilenirken, görüntüledi.

Öte yandan Reyes tarafından çekilen ayrı bir videoda, kendisine tuzak kuran sahibinin ağına düşen ‘Prenses’in, Reyes’in arabasına doğru yiyecek dilenmek için gittiği sırada sahibini fark ettiği ve dilenmek yerine kuyruğunu sallayarak, arabaya bindiği görülüyor.

Kaynak: Sputnik

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kediden Mankenlere Cat Walk Dersiöç

Kediden Mankenlere ‘Cat Walk’ Dersi

Sarı Yaprakların Kuru Dalların Üzerinde Sonbaharın Tadını Çıkaran Kuşlaröç

Sarı Yaprakların, Kuru Dalların Üzerinde Sonbaharın Tadını Çıkaran Kuşlar