in

Ezgi Mola’dan Duygulandıran Veda!

Yaşam hakkına olan saygısıyla Türkiye’nin seçkin sanatçılarından biri olan başarılı ve güzel oyuncu Ezgi Mola’nın, “Hayatın bana en kıymetli hediyeleri…” dediği canlarından biri olan Suşi hayatını kaybetti. Mola, “Boğazımda bir düğüm kaldı” açıklamasında bulunarak biricik dostunun arkasından acısını paylaştı. Ezgi Mola, köpeği Suşi’ye Sezen Aksu’nun “Kaybolan Yıllar” şarkısıyla veda etti.

Hayvanlara olan sevgisi, doğaya olan tutkunluğu ve her konuda yaratmaya çalıştığı farkındalıkları ile gönüllere taht kuran başarılı oyuncu Ezgi Mola, ‘hayatın bana en kıymetli hediyeleri’ dediği minik dostlarından Suşi‘nin ölümünü Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Kopegi Susiyi Kaybeden Ezgi Moladan Duygusal Veda1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Instagram hesabından 5 dakikalık bir video paylaşan Ezgi Mola’nın videosunda neredeyse 15 yıldan beri hayatını paylaştığı Suşi ile güzel anlarına dair görüntüler bulunuyor. Videosunun açıklamasına ‘Teşekkürler Suşi’m’ yazan Mola, “Dünyanın En güzel 14.5 yılıydı! Boğazımda bir düğüm kaldı. Hayat…” açıklamasında bulundu. Oyuncunun bu duygusal vedasına acısına ortak olan takipçilerinden ve arkadaşlarından yoğun destek geldi.

www.ajanimo.com ailesi olarak biz de Ezgi Mola’nın üzüntüsünü paylaşıyor, acısına ortak oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kasaptan Aldigi Cigerle 50 yildir Her Gun Sokak Kedilerini Besliyor1 1

Babasından Gördüğünü Yapıyor Yarım Asırdır Kasaptan Aldığı Ciğerle Sokaktaki Kedileri Besliyor

Koyu Su Basti Hayvanlari Son Anda Olumden Kurtardilar 1

Köyü Su Bastı, Hayvanları Son Anda Ölümden Kurtardılar