in ,

Ezgi Mola: Onun da Bu Şekilde Ölmesini Dilediğimi Söyler misiniz!

Oyuncu Ezgi Mola; İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nin bahçesinde arabasıyla, yolda yatan Max isimli köpeği ezen ve arkasına bakmadan olay yerinden giden Doç. Dr. Birsen Ocaklı ile ilgili bir tweet atarak “Lütfen onu tanıyan varsa bu şekilde ölmesini dilediğimi söyler misiniz! aynen böyle, üstünden geçilsin!” dedi.

Hayvan dostu kimliği ile tanınan ünlüler arasında yer alan Ezgi Mola Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı tarafından ezilen Max isimli köpek için sessiz kalmadı!

Köpeği Ezip, Arkasına Bile Bakmadan Giden Akademisyen İçin Suç Duyurusu

14 Mayıs sabahı Marmara Üniversitesi Hastanesi’nin bahçesine bakan güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde bir aracın yolda yatan köpeği ezdiği görülmüştü.
Yolda yatan ‘Max’ adındaki köpek, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı tarafından ezildi. Köpek acı içinde kıvranırken Ocaklı aracıyla olay yerinden uzaklaştı.
Görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardından tepkiler çığ gibi büyürken bunlar arasında dikkat çekenlerden biri de Ezgi Mola oldu.

Mola, yaşananlara tepkisini şu paylaşımla gösterdi:

ezgi mola twitter hesabı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tolga çevik köpeği satın alma sahiplen

Ünlü Oyuncudan Örnek Davranış!

motora giren kedi itfaiye

Kendisine Zarar Geleceğinden Korkan Kedi, İtfaiyecilere Zor Anlar Yaşattı