in

Ezgi Mola, Nero’nun Katili Alp Ergin’e Verilen Takipsizlik Kararına İsyan Etti!

Bir sanatçı duyarlılığı ve bu ülkenin sorumlu bir bireyi olarak toplumdaki haksızlık ve adaletsizlik karşısında her zaman tepkisini ortaya koyan Ezgi Mola, Nero’nun katili Alp Erkin’in hakim karşısına dahi çıkmadan takipsizlik kararı almasına Twitter hesabından büyük tepki gösterdi. Ezgi Mola’nın bu haklı isyanına ve tepkisine toplumun tüm kesimlerinden büyük destek geldi.

Ülkemizde, hayvanlara yönelik şiddet her geçen gün daha da artarak devam ederken, hala hayvan hakları yasasının çıkmaması ve hayvan katillerinin elini kolu sallayarak aramızda dolaşması toplumun tüm kesimlerini rahatsız ediyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında Sarıyer’de komşusu Alp Ergin tarafından bahçede vurularak öldürülen ‘Nero’ adlı köpeğin davasında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın cinayeti meşru müdafaa kapsamına almasına ve kavuşturmaya yer yok kararı vermesine oyuncu Ezgi Mola da isyan etti.  Bir sanatçı duyarlılığı ve bu ülkenin sorumlu bir bireyi olarak toplumdaki haksızlık ve adaletsizlik karşısında her zaman tepkisini ortaya koyan Ezgi Mola,  Alp Erkin’in hakim karşısına dahi çıkmadan takipsizlik kararı almasına twitter hesabından büyük tepki gösterdi. Ezgi Mola’nın bu haklı isyanına ve tepkisine toplumun tüm kesimlerinden büyük destek geldi.

1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“İZLEYİN VE KATİL ALP&SADİYE ERKİN ÇİFTİNİN BİR EVE KÖPEĞE NASIL SALDIRIP ÖLDÜRDÜĞÜNÜ KENDİ GÖZLERİNİZLE GÖRÜN”

Avukat Didem Denker’in Twitter’daki; Açıklamalarıyla “Nero ve Hilal’in uğradıkları saldırının” kamera kaydı görüntüleri… Tarih: 25.07.2020 Saat: 18:07-18:21arası… #Neroicinadalet  Link: //youtu.be/gD6ezRWfuSE gönderisini paylaşan Ezgi Mola, yaşadığı hayal kırıklığı ve isyanını şu sözlerle ifade etmiş; “Bu insanları savunan herkes parayla kendini satmıştır. Buna inanıyorum. Ama kanıtlayamam!”

ŞİMDİ SİZ KARAR VERİN. ALP ERKİN BUNU TASARLAYIP ÜSTÜNÜ DEĞİŞTİRİP SİLAHI BELİNE TAKIP GELİYOR

Nero’nun katilinin hakim karşısına dahi çıkmadan takipsizlik kararı almasını, bu toplumun büyük bir kesimi gibi haksızlık ve adaletsizlik olarak gören Ezgi Mola, Avukat Didem Denker’in paylaştığı videoyu twitter hesabında paylaşıyor  ve haklı isyanında şunları söylüyor: “Karısı köpeğe saldırıyor. Omurgasız da köpeği vuruyor!”

NERO’NUN KATİLLERİ NEFSİ MÜDAFAA DİYE SERBEST!!!

Bu toplumda vicdan sahibi olan herkes gibi, takipsizlik kararını aklı da vicdanı da almayan Ezgi Mola,  twitter’da bu konuya ilişkin yazdığı üçüncü paylaşımında şunları yazmış:

“Son koyduğum videodaki katliamın mahkeme kararı ne oldu biliyor musunuz? Hakim bey köpeğe saldıran kadın olduğu halde köpek Sadiye pisliğinin ayağını ısırıyor diye katilleri nefsi müdafaa diye serbest bıraktı!! Neden? Galiba çok paraları var! Herkese yetecek kadar!??? Haram olsun”

EZGİ MOLA’NIN HAKLI İSYANINA TOPLUMUN TÜM KESİMLERİNDEN BÜYÜK DESTEK GELDİ

Ezgi Mola’nın haklı isyanına  ve tepkisine toplumun tüm kesimlerinden büyük destek geldi. 7 bine yakın kişi gönderileri beğenirken, 1.300’e yakın kişi de kendi sayfasında paylaştı. Ezgi Mola’nın gönderisinin altın yapılan yorumlarda, bu haksılık ve adaletsizliğe isyan vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocaelide Oldurulen Kopeklerle Ilgili Belediyeden Aciklama Bu Aci Olayi Kabul Edilemez Buluyoruz

Kocaeli’de Öldürülen Köpeklerle İlgili Belediyeden Açıklama: “Bu Acı Olayı Kabul Edilemez Buluyoruz”

Agri Yukari Kupkiran Koyunde Erken Dogan Buzagi Nefes Ciftci Ailenin 8. Cocugu Oldu

Ağrı Yukarı Küpkıran Köyünde Erken Doğan Buzağı Nefes, Çiftçi Ailenin 8. Çocuğu Oldu