in

Ezdiği Kedi Can Çekişirken Bir Kez Daha Üzerinden Geçti!

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde seyir halinde olan bir servis şoförü yola çıkan kediyi ezdi. Daha sonra yanlış yola girdiği tahmin edilen şahıs geri geri giderek aynı kediyi bir kez daha ezdi. Sonrasında ise yolun ortasında can çekişen kediyi umursamadan yoluna devam etti!

Olay Kocaeli’nin Gebze ilçesi Yavuz Selim Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir servis minibüsü sokak üzerinde seyir halindeyken yola aniden bir kedi fırladı. Bunun üzerine minibüsün şoförü kediyi altına aldı. Daha sonra yanlış yola girdiğini fark eden şoför, geri geri gelirken yerde can çekişen kediyi yeniden ezdi. Kediyi hiç umursamayan şoför, gideceği yöne dönerek yoluna devam etti. Şoförün kediyi görmezden gelmesi ise kan dondurdu.

OLAY ANI SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ!

Öte yandan şoförün kediyi ezdiği saniye saniye sokak üzerinde bulunan bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.  Görüntülerde, kediyi ezen minibüsün geri geri gelerek, yerde can çekişen kedinin bir kez daha üzerinden geçtiği görülüyor. Umursamaz şoför, görüntülerde hiçbir şey olmamış gibi yön değiştirerek, yoluna devam ediyor!

Servis minibüsünün ezdiği kedinin ise bir müddet can çekiştiği daha sonra hayatını kaybettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

furkan celep yasam hakki ihlalleri 1

Son 1 Ay İçerisinde Yaşam Hakkının Hiç Sayıldığı 20 Acı Olay!

Orman Alevlere Teslim Oldu Onlarca Can Yasamini Yitirdi2

Orman Alevlere Teslim Oldu, Onlarca Can Yaşamını Yitirdi…