in

Evini 1100 Kediye Verip Konteyner’de Yaşayan Mutlu Kadının Hikayesi

67 yaşındaki Lynea Lattanzio, Kaliforniya’da yaşadığı evi 1100 kediye verip bahçesindeki konteyner eve yerleşen güzel yürekli kadınlardan birisi. Kedili teyze gerçek sevginin vücut bulmuş hali olarak çok sevdiği “dostları” için bunu yaptığını ve mutlu bir hayatları olduğunu dile getirerek, başlıyor hikayesini anlatmaya…

Lynea Lattanzio-ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Kedileri seviyorum çünkü bağımsız, güzel ve zarifler. Onları izlemekten keyif alıyorum.” diyen Lynea, sevginin en safını kedilere sunmuş ve onlar için kendi rahatından vazgeçerek, mutluluğu tercih etmiş.

Lynea Lattanzio-Ajanimo-3

Lynea, emeklilik tazminatını, kedileri için harcamış; arabasını, evlilik yüzüğünü satmak zorunda kalmış…

Lynea Lattanzio-Ajanimo-5

Mesela onlar için yaptığı son şey, kendi yaşadığı beş odalı evi 1100 kediye verip bahçesindeki konteyner eve yerleşmek olmuş.

Lynea Lattanzio-Ajanimo-2

Ayrıca, gönüllüler ve çalışanlardan oluşan bir ekiple Kaliforniya’nın en büyük kedi barınağını yöneten Lynea’nın barınağın ismi The Cat House on the Kings.

Lynea Lattanzio-Ajanimo-6

Barınağın içerisinde ne kafes var, ne de öldürme. Barınakta, bugüne kadar 24 binden fazla kedi kısırlaştırılmış ve 7 binin üzerinde de köpek kurtarılmış. Ayrıca barınağın web sitesinden, güvenli bir şekilde sahiplendirme yapılıyor. Yani Lynea, kedilerini kendine saklamıyor; onların sıcak ve mutlu bir yuvaya sahip olmaları için çabalıyor.

Lynea Lattanzio-Ajanimo-4

Ve yaptığı fedakarlıklardan asla şikayetçi değil; çünkü “Her sabah mutlu uyanıyorum. Dünya için iyi bir şeyler yapmak beni tatmin ediyor.” diyen Lynea’ya ajanimo ekibi olarak kocaman sevgilerimizi yolluyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tokatlı davut ve kocaman ailesi

Tokatlı Davut ve Kocaman Ailesi

Mesajınız için Kediler İş Başında Ajanimo 5 1

Mesajınızı İletmek için Kediler İş Başında!