in

Evinde 1 Köpek 8 Kedi Besleyen Başkan Çetin’den Çukurova’ya ‘Kedi Parkı’ Müjdesi

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hayvan severlerin sayısının artmasının o toplumun medeniyet göstergelerinden biri olduğunu söyleyerek, “Ben de bir hayvan dostuyum. Ben hayvan sevgisini içselleştirmiş bir kardeşinizim” dedi.

Adana’da ​Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her ay düzenli olarak yapılan kedi maması dağıtım töreninde yaptığı konuşmada hayvanseverlere ilçeye Kedi Parkı yapılacağı müjdesini verdi.
Temalı parklara Kedi Parkı’nın da ekleneceğini belirten Başkan Çetin, parkın içinde kedilerin kısırlaştırılması için bir de merkez kurulacağını açıkladı.

baskan soner cetinden kedi parki mujdesi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Soner Çetin: Evimde 1 köpek ve 8 kedim var

Çukurova Belediyesi’nce hayvanseverlere kedi maması dağıtımı gerçekleştirildi. Belediye bahçesindeki mama dağıtım törenine çok sayıda hayvansever katıldı. Mama dağıtımı sırasında konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hayvan severlerin sayısının artmasının o toplumun medeniyet göstergelerinden biri olduğunu söyleyerek, “Ben de bir hayvan dostuyum. Evimde 1 köpek ve 8 kedim var. Ben hayvan sevgisini içselleştirmiş bir kardeşinizim” dedi.

baskan soner cetinden kedi parki mujdesi

Kediler de kısırlaştırılacak

Başkan Çetin, ilçe belediyesinin görev alanı içinde olmamasına karşın Çukurova Belediyesi’nin hayvan barınağı bulunduğunu ve bu barınağın daha iyi hale getirileceğini söyledi. Adana’yı temalı parklarla tanıştırdıklarını belirten Başkan Çetin, “Yeni temalı parklar yapacağız. Bunlardan biri de Kedi Parkı olacak. Kedileri kısırlaştıracağımız merkez de bu parkın içinde yer alacak” dedi. Başkan Çetin’in bu müjdesi hayvan severler tarafından coşku ve alkışlarla karşılandı. Çukurova Belediyesi her ay 250 hayvan severe kedi maması dağıtımı gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kola kutusundan fare cikti

Kola kutusundan Fare Çıktı

Bagajında Orangutan Kaçırmaya Çalışan Rus Turist Yakalandıöç

Bagajında Orangutan Kaçırmaya Çalışan Rus Turist Yakalandı