in

Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ”Petival” Bu Kez Bebek Parkı’nda

Bu ay dördüncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ”Petival”, birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizleriyle 20-21-22 Eylül’de Beşiktaş Belediyesi ev sahipliğinde Bebek Parkı’nda gerçekleşecek.

20-21-22 Eylül’de dördüncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ”Petival”, birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizler ile Beşiktaş Belediyesi ev sahipliğinde Bebek Parkı’nda gerçekleşecek.

Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali Petival Bu Kez Bebek Parkında

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ünlü isimler Petival’de!

 

Ünlü isimlerin de katılımıyla gerçekleşecek festivale; Eğitmenler Ali Rıza Yeşilırmak & Max , Gamze Aral & Felix , Ersen Akbaş & Mithril ve Jason, Begüm Kütük, Ceylan Ertem, Özgün, Bahadır Tatlıöz, Hera, Kaan Taşaner, Bora Cengiz, Taner Rumeli, Rüzgar Aksoy, Deniz Bolışık, Gece Yolcuları grup üyelerinden Edis İlhan ve Uğur Arslantürkoğlu, Dört x Dört grubundan Deniz Tuzcuoğlu katılacak.

Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali Petival Bu Kez Bebek Parkındaöç

Deniz Tuzcuoğlu’ndan akustik performans!

 

Üç gün boyunca katılımcılara eşsiz bir deneyim sunacak olan Petival’de, ünlü isimlerle söyleşilerin yanı sıra Deniz Tuzcuoğlu akustik konseri ile eğlenceli dakikalara imza atacak.

 

Uzman eğitmenler, veterinerler ve ünlü konuklarla söyleşiler, birbirinden eğlenceli ödüllü yarışmalar, showlar, çocuklar için atölyeler, standlar ve tüm gün müzik ve eğlencenin olacağı festivalde, sokak hayvanları için barınak bağışının yanı sıra gelirleri sokak hayvanları için Dayanışma Hayvan Hakları Federasyonu’na bağış yapılacak.

 

Katılımcılar, sosyal medya üzerinden patili dostlarıyla çekildikleri selfie’leri #Enpatiselfie hashtagi ile paylaşarak #Enpatiselfie yarışması sonucunda ödüllendirilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KANG

Sivas Kangal Köpeği, Özellikleri, Karakteri ve Bakımı

Altındağ Belediye Başkanı Ankara Kalesindeki ve Ulucanlardaki Hayvanların Bakımı için Talimat Verdiöç

Altındağ Belediye Başkanı Ankara Kalesi’ndeki ve Ulucanlar’daki Hayvanların Bakımı için Talimat Verdi