in

Evcil Hayvan Dostunuzla Rahatça Seyahat Edebileceğiniz Bir Uygulama: BlaBlaCar

Dünyanın birçok yerinde kullanılan BlaBlaCar uygulaması artık evcil hayvan dostunuzla rahat ve konforlu bir seyahate olanak sağlıyor.

blablacar--2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

22 ülkede 30 milyondan fazla üyesiyle milyonlarca insanın ulaşım anlayışını değiştiren yolculuk paylaşım uygulaması BlaBlaCar, yolculuk sırasında evcil hayvan kabul eden sürücüler sayesinde, yolcular için evcil hayvanlarla seyahatin zorluğunu ve stresini ortadan kaldırıp yolculuğu çok daha konforlu ve kolay hale getiriyor. Evcil hayvan sahipleri dostlarıyla birlikte aynı arabada şehirler arası yolculuk yapmanın keyfini sürüyor.

blablacar--4

Sistem Nasıl Uygulanıyor?

BlaBlaCar mobil uygulamasına ya da web sitesine girdikten sonra, yolcular gidecekleri yeri ve yolculuk yapacağı tarihi seçiyor ve karşına aynı yöne yolculuk etmek isteyen sürücüler çıkıyor. Kendi aracıyla yolculuğa çıkan üyeler ise, profillerine aracının modelini ekliyor, yolculuğunun detaylarını ve aracındaki boş koltuk sayısını belirtiyor ve yolculuk ilanı veriyor. Sistem her yolculuk için koltuk başına bir masraf katkı payı öneriyor. Masraf katkı payı, kâr gözetmeksizin yol masraflarını diğer yolcularla paylaşılmasına imkan verecek şekilde belirleniyor. Ardından sıra profilleri inceleyerek yol arkadaşını seçmeye geliyor.

blablacar-1

Pratik ve Konforlu Bir Yolculuk İçin …

Sistemdeki sürücüler, profillerinde evcil hayvan kabul edip etmediklerini belirtebiliyor, evcil hayvanıyla yolculuk yapmak isteyen yolcu üyeler de sürücülerin profil bilgilerine bakarak yol arkadaşlarını seçebiliyor. Böylece şehirler arası yolculuklarda, yolcular, evcil hayvanlarıyla beraber pratik ve konforlu yolculuk yapma imkanı buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan balıkcıl

Sığır Balıkçılları Beslenmek İçin Büyükbaş Hayvanları Takip Ediyor

koala3

‘Direk Dansı’ Yapan Koala Ev Sahibine Yakalandı