in

Evcil Hayvan Dostlarımız İçin Pratik ve Eğlenceli Buluşlar

Hayvan dostlarımızı ihmal etmemek ve mutlu etmek bizim en önemli görevlerimiz arasında. Kullanımı kolay ve eğlenceli bu icatlar hem bizim hem de hayvan dostlarımız için harika tasarımlar…

İşte o icatlar…

1. Akıllı Hayvan Besleyici

Hayvanınızın sağlık durumunu ölçümleyerek, belirli saatlerde kuru ya da yaş mama ile otomatik olarak bir besleme yapıyor. İsterseniz bu cihazı uzaktan akıllı telefonunuzla  kontrol ederek programın dışında da komutlar verebiliyorsunuz. Böylece siz evde yokken küçük dostunuzun gereğinden fazla yiyip hasta olmasını ya da aç kalmasını engellemiş oluyorsunuz.

Evcıl 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

2. İçgüdü Parkuru

Kediler için tasarlanmış olan bu cihaz, kedinizin oyun oynamaktan çok zekasını geliştiren özelliklere sahip. Belirli aralıklarla; top, su, yapay otlar gibi sürprizlerle kedinizi şaşırtacak bu parkur, siz evde yokken kedinizin problem çözmesini sağlıyor.

Evcıl-2

3. Evcil Hayvan Aktivite Takipçisi

Küçük dostlarınıza şirin bir yelek ve tasma olarak bağlanıyor. Bağlandıktan sonra hayvan dostunuzla ilgili tüm bilgileri senkronize olduğu mobil cihaza raporlamaya başlıyor. Bu sayede dostunuzun sağlık durumunu anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Sahip olduğu GPS özelliği sayesinde de kaybolma gibi durumlarda nerede olduğunu rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Evcıl-3

4. Oyun Kulesi

Kediler için tasarlanmış kapsamlı bir eğlence parkı aslında… Kediler için oyun oynamak önemli bir ihtiyaç ve bu ihtiyaçları karşılanmadığında hırçınlaşabiliyor. Bu durum, evde uzun süre yalnız kalan kedilerin bir noktadan sonra artık mutsuz olmalarıyla ve sahiplerini ısırıp tırmalamalarıyla sonuçlanıyor. Oyun kulesi belirli aralıklarla çalışarak kedinizin dikkatini çeken ve siz yokken onunla oyunlar oynayan bir cihaz.

Evcıl-4

5. Chat Kutusu

Evde olmadığınız zamanlarda web ya da mobil kamera aracılığıyla evinize bağlanıp küçük dostunuza yüzünüzü ve sesinizi iletebilirsiniz. Kediler ve köpekler sanıldığından çok daha fazla yüz yüze iletişime meraklıdırlar ve bu cihaz onlar evde yalnızken küçük mutluluklar yaşamalarını sağlar.

Evcıl-5

6. Vizeli Geçiş Kapısı

Hayvan dostunuza ufak bir cerrahi müdahale ile takılacak deri altı çip ile sadece kendisinin geçmesine izin verecek bir kapıya sahip olmak mümkün hale geliyor.

Evcıl-6

7. Temizlik Patikleri

Siz evde temizlik yaparken, hayvan dostunuz etrafta boş boş dolansın istemiyorsanız, onlara bu patiklerden alabilirsiniz. Evin içinde dolaşırken farkında olmadan size yardım etmiş olacaktır.

Evcıl-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pakize ODTÜ öç

ODTÜ’nün Kedi Temsilciliğine Aday Olan Pakize ile Tanışmalısınız!

yagmuron

Yağmur ve Kediler…