in

Esnafın Ameliyat Ettirdiği ‘Ayşe’, Otomobil Çarpması Sonucu Öldü

ZONGULDAK’ta tekmelenerek işkence edilen, esnafın kendi arasında para toplayarak ameliyat ettirdiği sokak kedisi ‘Ayşe’, otomobil çarpması sonucu öldü.

Meşrutiyet Mahallesi Tahir Karaoğuz Sokak’ta bulunan iş yeri sahiplerinin 2 yıldır baktığı ‘Ayşe’ ismini verdikleri sokak kedisi, iki hafta önce kimliği belirsiz kişi tarafından tekmelendi. Esnaf kendi aralarında 750 lira para toplayarak kediyi ameliyat ettirdi. Sağlığına kavuşan ‘Ayşe’, 2 yıldır yaşadığı sokağa döndü.

esnafin ameliyat ettirdigi ayse otomobil carpmasi sonucu oldu 4825 dhaphoto1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tüm esnafın ilgi odağı olan ‘Ayşe’den üzücü haber geldi. ‘Ayşe’, gazetelere haber olduktan 6 gün sonra otomobilin çarpması sonucu öldü.

esnafin ameliyat ettirdigi ayse otomobil carpmasi sonucu oldu 4825 dhaphoto5

Ameliyatı için para toplayan Ferdi Ertürk, ‘Ayşe’nin ölümüne tüm esnafın büyük üzüntü yaşadığını söyledi. Kediyi çok sevdiklerini ifade eden Ertürk, “Pastanede çalışan arkadaşımız görmüş. Otomobil üzerinden geçmiş. Daha sonra belediye görevlileri almış. Öldüğünü öğrendik. Çok üzüldük esnaflar olarak. Burada çok sevilen bir kediydi. Ayşe’den geriye yavrusu ‘Şukufe’ kaldı. Şimdi ona gözümüz gibi bakıyoruz” dedi.

Tekmelenerek İşkence Edilen Kedi ‘Ayşe’yi Esnaf Ameliyat Ettirdi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedibeslemekyasak

Yeni Zelanda’da Yaban Hayatı Korumak İçin Kedi Beslemek Yasaklanıyor

Ruslana Goluböç

Cam Sanatı ve Kedi Aşkı Birleşti, Ortaya Birbirinden Güzel Eserler Çıktı