in

Eskişehir’de Kuyuya Düşen Yavru Köpek Bir Saatte Kurtarıldı

Eskişehir’de 3 metrelik kuyuya düşen yavru köpek, yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından AKUT ekibi tarafından kurtarıldı

Eskişehir’de 3 metrelik kuyuya düşen yavru köpeği, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekibi yaklaşık bir saatlik çalışma ile kurtardı. Anne köpek de AKUT görevlilerinin çalışması sırasında kuyunun yanından ayrılmadı.

eskisehirkuyuyadusenkopek

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Eski atık su deposu yanında bir köpeğin sürekli havladığını görenler nedenini merak edince kuyu içerisinde yavru köpek olduğunu gördü. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen AKUT Eskişehir ekibi, dar olan kuyunun girişini bir insan girebilecek hale getirdi.

eskisehirkuyuyadusenkopek-1

Yaklaşık 1 saat süren çalışma ardından AKUT gönüllülerinden biri iple kuyuya indi.

7 kişilik AKUT ekibinin çalışması sırasında anne köpek de kuyunun yanından ayrılmadı. Yavru köpek plastik bir kedi taşıma kafesi içerisine konularak AKUT gönüllüleri tarafından yukarıya çıkarıldı. Kontrolleri yapılan ve sağlık durumu iyi olan yavru köpek annesinin yanına bırakıldı.

Yavru köpek, yapılan sağlık kontrolünün ardından annesinin yanına bırakıldı. Üç aylık köpek yavrusunun kuyunun başında bekleyen annesinin memesinden süt emmeye başlaması görevlileri duygulandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yavrukediyibeslemekisterkensehitoldu

11 Yaşındaki Ahmet, Yavru Kediye Sütlü Ekmek Götürdüğü Sırada Şehit Oldu

cesurvegüzel EceYörenc Okürkgercekdeğil

CESUR Senaristten GÜZEL Paylaşım: “Sühan’ın Giydiği Kürk Gerçek Değil”