in ,

Eskişehir’de Kedi Cinayeti

Eskişehir’in Tarihi Odunpazarı Evleri’nin bulunduğu bölgede mama ve su kaplarının yanında karnı açılarak öldürülmüş bir kedi bulundu. Esnaf, bunun cinayet olduğunu söyleyip suçluların cezalandırılmasını istedi.

Eskişehir’in en önemli turistlik yerlerinden olan Tarihi Odunpazarı Evleri Bölgesi’ndeki Çürükhoca Sokağı üzerinde karnı açılarak öldürülmüş bir kedi bulundu. İddiaya göre, öldürülen kedi esnafın koymuş olduğu mama ve su kaplarının yanında bulundu. Sabah saatlerinde işletmelerini açmak için gelen esnaf tarafından görülen öldürülmiş kedi, aynı zamanda sokak sakinlerini de korkuttu. 

Eskisehirde Kedi Cinayeti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olay Yerine Gelen Ekipler İnceleme Başlattı

Esnafın polise haber vermesiyle birlikte olay yerine gelen ekipler inceleme başlattı. Tetkikler kapsamında polis ekipleri konuyla ilgili güvenlik kamerası görüntülerini inceleme altına aldı. Karın bölgesi yarılan ve iç organları dışarda bir vaziyette cansız yatan kedinin üzeri kapatıldı.

Eskisehirde Kedi Cinayeti Olay Yeri I

Turistlerin yoğun bir şekilde bulunduğu sokakta zaman zaman kötü kokular duyuldu. Oradan geçen turistlerin olay yerini meraklı gözlerle incelediği görüldü.

Eskisehirde Kedi Cinayeti 2

Sokağa gelen belediye ekipleri öldürülen kediyi bulunduğu noktadan kaldırdı.

Eskisehirde Kedi Cinayeti belediye ekipleri ajanimo

Öldürülen kedi alındıktan sonra, sokakaki kedilerin mama ve suya dokunmadan sadece kedinin yattığı yeri uzun süre koklaması dikkat çekti.

Eskisehirde Kedi Cinayeti Sokaktaki Diger Kediler ajanimo

“Kim Yaptıysa Cezasını Çeksin İstiyorum”

Sokak üzerinde dükkanı bulunan esnaf Yasemin Dönertaş, kediyi o halde bulmuş olmaktan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, kedinin başka bir yerde öldürülüp sokağa getirildiğini ileri sürdü.

Eskisehirde Kedi Cinayeti Yasemin Donetas 1 ajanimo

Dönertaş,”Herhangi iki hayvan arasında oluşabilecek bir kavgada, mama ve su kapları zarar görürdü. Birkaç gündür, bazı esnaflar tarafından benim kedilerim rahatsız ediliyor. Yaklaşık 10 gün önce uyardım ama yine mama yiyen kedileri sürekli taciz ettiler, su ile kovaladılar. Ben çok üzgünüm sabah yoldan geçen birileri ‘kedi çok kötü’ dediğini duydum. Camdan baktığımda kedi hareketsiz bir biçimde orada yatıyordu. Köpekle kedinin boğuşması çok farklıdır. Kedi kendini savunur. Mama kabında bir tane dökülme yok, kan yok, hiçbir şey yok. Bağırsakları çıkartılıp buraya bırakılmış. Ben söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Gerekli şikayetlerimizi yaptık, muhtemelen sonuçlar çıkar. Kim yaptıysa cezasını çeksin istiyorum. Ben evimde de kedi bakıyorum, sokaktaki kedilere de bakıyorum. Bulduğumuzu sahiplendiriyoruz. Bu hayvan küçücük, ağzı yok dili yok. Yedirirsen yiyecek, vermiyorsan yemeyecek. Bari zarar verme” diye konuşarak durumdan duyduğu rahatsızlığı ve üzüntüyü dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ispanyol Ogretim Gorevlisi Cevrecilerle Birlikte Piknikcilerin Kirlettigi Devlet Kurumlarinin Sahip Cikmadigi Tunca Nehrini Temizliyor e1627294343572

İspanyol Öğretim Görevlisi, Piknikçilerin Kirletip Devlet Kurumlarının Sahip Çıkmadığı Tunca Nehri’ni Temizliyor

Kedi ve kopeklerin yuttugu yabanci cisimler hayatlarini riske edebilir 2

Kedi ve Köpeklerin Yuttuğu Yabancı Cisimler Hayatlarını Riske Edebilir