in

Eskişehir Kent Konseyi 25 Köpek, 9 Kedi’yi Yeni Yuvasına Kavuşturdu

Eskişehir Kent Konseyi tarafından düzenlenen 3. “Satın Alma Sahiplen-Pati Şenliği”nde barınaktan gelen 25 yavru köpek ve 9 yavru kedi yeni yuvasına kavuştu.

Eskişehir Kent Konseyi tarafından geçen hafta sonu düzenlenen 3. “Satın Alma Sahiplen-Pati Şenliği”nde barınaktan gelen 25 yavru köpek ve 9 yavru kedi yeni yuvasına kavuştu.

Eskisehirkedikonseyi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Hayvan Hakları çalışma Grubu’nun düzenlediği ilk pati şenliğinden bu yana barınaktan gelen tüm yavruların sahiplendirildiğini hatırlatarak “Pati şenliği Eskişehir Kent Konseyinin kalıcı projelerinden birisi oldu. Geçen sene olduğu gibi bu yıl da Odunpazarı Belediyesi hayvan barınağındaki tüm canları sahiplendirdik. Şenliğimiz tüm Türkiye’de hatta yurt dışında bile yakından takip edildi ve ses getirdi. Amacımız bu tarz etkinlikleri arttırarak vatandaşlarımıza bu konuda bilinç oluşturmak ve canlarımızı satın almak yerine barınaklardan sahiplenmelerini sağlamak. Duyarlı Eskişehir halkı, her konuda olduğu gibi canlarımız konusunda da hassas davrandı ve tüm yavrularımızı sahiplendi. Umarız ki şenliğimiz diğer tüm illere de ilham verir. Pati Şenliğimizde emekleri büyük olan başta Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanımız Ece Bilgin’e ve değerli üyelerimize, tüm kişi, kurum ve kuruluşlara ve halkımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Hayvan Hakları Çalışma Grubumuz tarafından geleneksel hale getirilen şenliğimiz, her yıl daha birikimli ve tecrübeli olarak devam edecektir.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jupp Heynckes dog

Köpeğim Havlayınca Bayern Münih’in Teklifi Kabul Ettim

O Köpek O Gün Ölmüşöçü

Tekme Atılan Yavru Köpek O Gün Ölmüş