in ,

Eşinin Uzaklaştırma Kararı Aldırdığı Adam ,Köpeklerini Görmek için Mahkemeye Başvurdu

İzmir’de, eşi tarafından boşanma davası açılan M.U, ayrı kaldığı doberman cinsi 4 köpeğini belirli günlerde görebilmek için mahkemeye başvurdu

Sabah’ın haberine göreÇeşme‘de ikamet eden M.U, 5 yıl önce A.U. ile hayatını birleştirdi. Çift, 3 yıl önce evlerinde doberman cinsi 4 köpek beslemeye başladı. A.U, geçen mart ayında aile birliğinin temelden sarsılmasını gerekçe göstererek Çeşme Asliye Hukuk Mahkemesinde boşanma davası açtı. Mahkeme, M.U. hakkında boşanma davası açıldıktan sonra ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine karşı kanun gereğince 7 ay evden uzaklaştırma kararı verdi. Bu süreçte köpeklerini göremeyen M.U, durumu avukatına bildirdi ve hukuki mücadele başlatma kararı aldı. Bunun üzerine avukatı Ayşe Esra Ünlü Polat, Çeşme Asliye Hukuk Mahkemesine başvurdu.

752x395 kopek sevgisiyle mahkemeye kostu 1537302686618

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“HEPSİ EVLADIM”

Avukat Polat, “Yargılama devam ederken mahkemeden belli gün ve saatlerde, nasıl anne ve baba arasında boşanma davası sürerken şahsi münasebet tesisi kuruluyorsa, köpekleriyle de müvekkilim arasında şahsi münasebet tesisinin kurulması talebinde bulundum” dedi. Mahkemeye başvuran M.U, “Mahkeme kararıyla evimden uzaklaştırıldığım için ‘evladım’ dediğim köpeklerimi göremiyorum. Artık hayattan zevk alamıyorum. Onlar benim her şeyim” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Engelli Kediye Hurda Parçalarından Ortez Yaptılaröç

Engelli Kediye Hurda Parçalarından Ortez Yaptılar

Balıkların Üreme Alanına Kum Ocağıöç

Balıkların Üreme Alanına Kum Ocağı