in

Eşine Yazılan Mesajlara Sinirlenen Ebru Şancı “Oğlum Bekar Kızlar. Ona Yürüyebilirsiniz! Dm’den Yazın, Hepsini Okuyor”

Ebru Şancı’dan eşi Alpaslan Öztürk’e mesaj atan takipçisine sert gönderme “Oğlum bekar kızlar. 7 yaşında, kendi kulübesi ve arabası var, bir de bolca kemik. Ona yürüyebilirsiniz! Dm’den yazın, hepsini okuyor”

Eski manken Ebru Şancı, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk’e bir takipçisinden gelen mesajın ardından sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Köpeğiyle çektiği selfie’yi Instagram hesabından yayınlayan 34 yaşındaki güzelin mesajı görenleri şaşırttı.

ebrusanci 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen ve ikiz kızları olan Ebru Şancı, eşine sosyal medya hesabından mesaj atan kadını ifşa etmişti.

ebrusanci 1

“Ah sen var ya baba olmasan evli olmasan! Veya sadece evli olmasan” şeklindeki mesajı kendi hesabından paylaşan eski manken, söz konusu takipçiye, “Kocama gece 04.00’te gelen mesaj! Allah aşkına söylesene bütün Türkiye öğrensin kocam evli olmasa ne yapacaksın, amuda mı kalkıcaksın? Not: Utanma duygusu varmış! Korkudan profil resmini kaldırdı” cevabını vermişti.

ebrusanci 3

Ebru Şancı’nın tepkisi bununla da sınırlı kalmadı. Köpeğiyle çektiği selfie’yi Instagram hesabından yayınlayan 34 yaşındaki güzelin mesajı görenleri şaşırttı.

Eşine gelebilecek benzer mesajların önünü kesmek isteyen eski manken, köpeğiyle çektiği poza, “Oğlum bekar kızlar. 7 yaşında, kendi kulübesi ve arabası var, bir de bolca kemik. Ona yürüyebilirsiniz! Dm’den yazın, hepsini okuyor” notunu yazdı.

ebrusanci 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

son dakika unlu oyuncu arda oziri motosiklet kazasinda hayatini kaybetti

Ünlü Oyuncu Arda Öziri ‘Kedim, Köpeğim Aç Kalmasın’ Diye Motosikleti ile Çıktığı Yolda Hayatını Kaybetti

Ercan Altayöç

Evde 18 Köpek Besleyen Kadının, Ev Sahibi ve Komşularıyla Başı Derde Girdi