in ,

Esenyurt’ta Otomobil Gece İsimli Köpeğin Üzerinden Geçti, Gece’nin Duygusal İnsanı Hapis Cezası İstedi!

İstanbul Esenyurt’ta bir siteden çıkan otomobil sürücüsü kapı önünde yatan köpeği fark etmeyerek üzerinden geçti. Köpek yapılan tüm müdahalelere rağmen 25 gün sonra ölürken, yaşanan o anlarda saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçen ay akşam saatlerinde Esenyurt‘ta bulunan bir sitede yaşandı. İddiaya göre, bir kişi siteden çıkarken, kapının önünde yatan köpeği fark etmeyerek üzerinden geçti. Gece isimli yaralı köpek tedavi edilmek üzere veterinerliğe götürüldü. Yaralı köpek yapılan tüm müdahalelere rağmen 25 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Yaşanan o anlarda saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Esenyurtta Otomobil Gece Isimli Kopegin Uzerinden Gecti Gecenin Duygusal Insani Hapis Cezasi Istedi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Bir saat boyunca kanlar içinde bekletildi.”

Köpeğin duygusal insanı Seda Gökmen, “Yaklaşık 6 yıldır bakımını üstlendiğim çocuklarımdan bir tanesiydi gece benim. 2 tane profesör ameliyatını gerçekleştirdi. Zorlu bir süreçti. 25 gün boyunca yaşam mücadelesi verdi. Elleri hiç tutmadı. Eli kesildiği için bedeni kaldırmadı. Burada bekletilmeseydi şuan gece engellide olsa bizimle birlikte olacaktı. Bilinçli olmuş olmasa da benim çocuğum 55, 60 kilo ebatlarında iri bir çocuk. Yani orada köpek değil bir çocuk da olabilirdi. Kasıtlı olmamış olsa da ihmalden dolayı olduğunu düşüyorum. Kazada demiyorum çünkü önüne bakmıyor. Çevredekilerin tepkisine nazaran aşağıya iniyor. Aşağıya da indiğinde hiçbir şey yok gibi tepki göstermiyor. Soruşturma açıldı” dedi.

Esenyurtta Otomobil Gece Isimli Kopegin Uzerinden Gecti Gecenin Duygusal Insani Hapis Cezasi Istedi 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cekmekoyde Kacan Kurbanliga Sahibi ve Belediye Ekipleri Zor Anlar Yasatti Eziyet Etti 2 ajanimo

Çekmeköy’de Kaçan Kurbanlığa Sahibi ve Belediye Ekipleri Zor Anlar Yaşattı

Zeytinburnunda Kesime Goturdugu Dana Kacinca Kuyrugundan Yakalayan Adam Yerde Suruklendi Hastanelik Oldu 2 e1626886259535

Zeytinburnu’nda Kesime Götürdüğü Dana Kaçınca Kuyruğundan Yakalayan Adam Yerde Sürüklendi, Hastanelik Oldu