in

Eşekler, Ölen Arkadaşlarının Başında Ağladı

Hollanda’da bir hayvan barınağında, bir eşeğin yürüme yeteneğini kaybedip ölmesi diğer eşekleri çok üzdü. Eşekler üzüntüden insan sesine benzeyen seslerle ağladı.

eşek1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Eğer ağlamanın sadece insanlara ait üzüntüye karşı verilen bir tepki olduğunu düşünüyorsanız, Hollanda‘da bir hayvan barınağında yaşananlar aksini iddia ediyor.

Hareketsizce Durması Diğerlerini Ağlattı

Sahiplerinin ihmal ettiği eşeğin ciğerlerinde ağır hasar oluşması üzerine eşek, hayvan dostları tarafından kurtarılıp barınağa getirildi.

Yaşadığı hastalıklardan dolayı yürüme yeteneğini kaybeden eşeğin barınak bahçesinin ortasına kurulan bir brandanın üzerinde hareketsiz bir şekilde durması, etrafına toplanan diğer eşekleri ağlattı.

İnsan Sesine Benzeyen Sesler Çıkardı

Eşeğin bağlı olduğu sürü, yerde hareketsiz bir şekilde yatan arkadaşlarını uyandırıp ayağa kaldırmak için arkadaşlarına yaklaşıp insan şekline benzer bir ses çıkarmaya başladı.

Eşeklerden bir tanesi yerde yatan arkadaşını kaburgalarından ısırarak uyandırmaya çalıştı ama başarısız oldu. Video şubat ayında Hollanda’da bulunan bir hayvan barınağında çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

özgeözder1

Özge Özder: Rol Rereği Bile Olsa Asla Kürk Giymem

zootropolis

‘Zootropolis: Hayvanlar Şehri’ Gösterime Giriyor