in

Eşeği Motosiklete Bağlayıp Eziyet Etti!

İnsanlar hayvanlara zarar vermekten geri durmuyor, canın kıymeti bilinmiyor! Aydın’da iple motosikletinin arkasına bağladığı eşeğini kara yolunda çekmeye çalışan kişi, diğer sürücülerin tepkisini çekti. Eşeğin insanının duruma aldırmadan yoluna devam etmesi ise hayvanseverleri ayağa kaldırdı.
karayolu-eşşek-eziyet-ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Söke-Didim Karayolu’nda motosiklet sürücüsünün, peşinden gelmesi için boynuna iple bağladığı eşeği koşturması, yoldan geçen bir bir yolcu tarafından görüntülenmesi bardağı taşıran son damla oldu. Motosiklete yetişmek için koşarken zaman zaman asfaltta kayan eşeğin durumu çevredekilerin yüreğini acıttı. Motosikletine bağladığı eşeğin koşarken zaman zaman asfaltta ayağının kayıp tökezlemesi trafikte zor anlar yaşanmasına yol açtı.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=ha-SOxQfNAc&feature=youtu.be

Trafikte birçok sürücünün ikazına rağmen kimliği belirsiz motosiklet sürücüsünün eylemini sürdürmesi tepkilere neden oldu. Bir ara eşeğin gitmemekte inat etmesi üzerine inmek zorunda kalan motosiklet sürücüsü, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını ise yanıtsız bıraktı. Bir süre motosikleti eşekle birlikte iterek götüren motosikletli daha sonra gözden kayboldu. Görüntülerle ilgili ise suç duyurusunda bulunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kediinsaniolmak

Bir Kedi İnsanı Olmanın 9 Harika Sebebi

ayıköpek ajanimo1

Kış Uykusundan Uyanan Ayılar Soluğu Çöplükte Aldı