in

Eşeğe Tecavüz Eden Şahsa ‘İşe Yaramayacak Hale Getirme ve Değerini Düşürme’ Suçundan Hapis İstemi

Odunpazarı ilçesine bağlı Aşağıılıca Mahallesi’nde hayvancılık yapan N.B., komşusu M.K.’nın eşeğine tecavüz ettiğini ve bunu cep telefonuyla kaydettiğini belirterek Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulundu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında ifadesi alınan M.K. ‘tecavüz’ iddiasını kabul ederek itiraf etti.

Cumhuriyet savcılığı tarafından hazırlanan iddianameyle M.K. hakkında 8. Asliye Ceza Mahkemesi’ne dava açılırken, ‘işe yaramayacak hale getirme ve değerini düşürme’ suçundan 4 aydan 3 yıla kadar hapis cezası istendi. Tecavüzle suçlanan M.K. önümüzdeki hafta hâkim karşısına çıkacak.

Eşeğe Tecavüz Eden Şahsa İşe Yaramayacak Hale Getirme ve Değerini Düşürme’ Suçundan Hapis İstemiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

DERNEK BAŞKANI TEPKİ GÖSTERDİ

Eskişehir Barosu avukatlarından ve Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Gülçin Yapıcı, yaşanan olayın asla kabul edilemeyeceğini belirterek tepki gösterdi. Olayın hayvan severleri derinden yaraladığını kaydeden Yapıcı, “Sahipli, sahipsiz bu canlara yapılan tecavüz, şiddet, cinayet asla kabul edilemez. Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği olarak, bu münferit olayda müdahil olacağız. Bu tarz insan bile diyemeyeceğim kişilerin toplumdan ayıklanması için mücadelemiz devem edecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neyzen Tevfikin Uğruna Şiir Yazdığı Can Dostu Mernuşöç

Neyzen Tevfik’in Uğruna Şiir Yazdığı Can Dostu Mernuş Köpek

Ayakları ve Gagası Bağlanan Martıyı Belediye İşçileri Kurtardı öç

Ayakları ve Gagası Bağlanan Martıyı Belediye İşçileri Kurtardı