in ,

Erzurum’da Kesimden Kaçan Tosunu, Kurban Yakalama Timi Yakalayıp Kesime Gönderdi

Erzurum’da kaçan kurbanlıklar ortalığı birbirine kattı. Sahibinin elinden kaçan kurbanlık tosun, kurban yakalama ekibinin uyuşturmasına rağmen 10 kişi tarafından zor yakalandı.

Erzurum’un merkeze bağlı farklı noktalar da kimi kurbanlı mezbahaneden kaçtı, kimisi de sahibinin elinden.Erzurum Yunusemre Mahallesi’nde sahibinin elinden kaçan kurbanlık tosun vatandaşlar tarafından yakalanamayınca durum Büyükşehir Belediyesi Kurban Yakalama Timine bildirildi.Olay yerine gelen ekip kurbanlık tosuna uyuşturucu iğne yaptı. Sahiplerinin yakalayacağı sırada kurbanlık ortalığı birbirine kattı. Kurbanlık tosunu 10 kişi zor yakalayarak kesime götürdü.Diğer yandan Atlama Kuleleri’nin altında bulunan mezbahanede sıra bekleyen vatandaşlar kurbanlık dügeyi elinden kaçırdı. Atlama Kulelerine kadar koşan dügeyi yakalamak için vatandaşlar yoğun çaba sarf etti. Kurbanın kaçması, sahiplerinin kovalamasıyla ortaya çıkan utanç görüntüleri kameralara yansıdı.

Erzurumda sahibinin elinden kacan kurbanlik tosunu kurban yakalma timi yakaladi kesime gonderdi 4 ajanimo

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Siz silahlı 10 kişi ben tek! Bunun adı ibadet değil eziyet…

İbadet mi Ticaret mi!

İnsan bu görüntüleri izlediğinde sormadan edemiyor, ibadet bunun neresinde? Kurban edilmek istemeyen bir hayvan zorla ve eziyetle kesilerek Allah ile yakınlaşılabilir mi? Gerçekten iman eden kişi kurban olmayı reddeden bir hayvana eziyet mi eder hoşgörü mü gösterir? İslam dini hangisi, eziyet eden mi hoş gören mi! Hiç kuşkusuz ki islam dini hoşgörü dinidir. Bu yapılan ibadetten öte ticarettir. Ödediği paranın karşılığını alma telaşıdır. Bu yüzden yaşam hakkına saygı duyan ve “inanan” değil hakk’ta “emin” olan herkes ipini koparan danadan taraftır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeytinburnunda Kesime Goturdugu Dana Kacinca Kuyrugundan Yakalayan Adam Yerde Suruklendi Hastanelik Oldu 2 e1626886259535

Zeytinburnu’nda Kesime Götürdüğü Dana Kaçınca Kuyruğundan Yakalayan Adam Yerde Sürüklendi, Hastanelik Oldu

Kesilecegi Eve getirilen Kurbanlik Dana Saticisinin Elinden Kacti Belediye Anons Vatandas Ihbar Etti Yakalandi e1626946941182

Kesileceği Eve getirilen Kurbanlık Dana, Satıcısının Elinden Kaçtı Belediye Anons, Vatandaş İhbar Etti Yakalandı!