in

Erzincan Orduevi’nde Yavru Kediyi Öldüren Asker Taner H.’ye Tüm Türkiye’den Öfke Yağıyor

Erzincan Orduevi’nde gerçekleşen yavru kediyi işkence ile öldürme görüntüleri Türkiye’yi ayağa kaldırdı…

Vatani görevini yapmak için Erzincan’da bulunan er Taner H.’nin hafta sonu nedeniyle çıktığı çarşı izni dönüşü akşam saatlerinde askeri lojmanlarının nizamiyesinde yavru bir kediye yaptığı işkence güvenlik kamerasına takıldı. Kapı önünde bekleyen nöbetçilerin gözleri önünde kediyi önce yumruklayan Taner H.’nin ardından nizamiye kapısının üzeri koyarak defalarca vurduğu ve sonrasında fırlattığı ve teklemediği görüntüler tüm Türkiye’yi ayağa kaldırdı.

erzincanorduevikediyeiskence

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ASKER TANER H. 221 PROMİL ALKOLLÜ ÇIKTI!

Erzincan’da er 25 yaşındaki Taner H.’nin askeri lojmanların nizamiyesinde yavru bir kediye işkence yaptığı görüntülerin sosyal medyada yer alması büyük tepkilere neden oldu. İhbar üzerine harekete geçen polisin yakaladığı ve yapılan kontrolde 221 promil alkollü olduğu belirlenen Taner H., askeri inzibata teslim edildi.

ERZİNCANLILAR TEPKİ GÖSTERDİ

Vahşet görüntülerinin sosyal medya da kısa süre içerisinde yayılmasının ardından başta Erzincanlı vatandaşlar olaya büyük tepki yağdı. Vicdanları sızlatan görüntüyü izleyen birçok kişi akşam saatlerinde askeri lojmanların önüne gelerek, olayı gerçekleştiren askere ceza verilmesini istediler.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: ADLİ VE İDARİ SORUŞTURMA AÇILDI

Olayla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Twitter’dan açıklama yaptı. Videoyla ilgili ilk olarak “Hemen tetkik ettireceğim, İlgileniyorum” mesajını paylaşan Soylu, daha sonra da “Adli ve idari soruşturma başlatıldı. Birazdan Erzincan Valimiz açıklama yapacak.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

erzincanorduevikediyeiskence 1

Erzincan Orduevi’nde Kediye İşkence Yapan Asker Gözaltına Alındı

erzincanorduevikediyeiskence 5

Erzincan Valiliği’nden Orduevi’ndeki Yavru Kediye İşkence ile İlgili Açıklama