in

Ereğli’nin Kedi Köpek Evleri Öğrencilere Teslim

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, yaptırdıkları kedi ve köpek evlerini boyama ve süsleme yapmaları için öğrencilere verdi.

Abdurrahim İlkokulu öğretmen ve öğrencilerinin kedi, köpek evi taleplerini geri çevirmeyen Başkan Oprukçu, yuvaları yaptırarak öğrencileri çağırdı.

Ereğli’nin Kedi Köpek Evleri Öğrencilere Teslim

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Konu ile ilgili duygularını ifade eden Okul Müdürü İbrahim Erdem, “Öğretmen Abdurrahim Okulu Hayvanları Koruma Kulübü olarak görevli öğretmen ve öğrencilerimizle bir proje başlattık, amacımız çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak, onlara dokunmaları, onları hissetmelerini sağlamak. Bu çerçevede Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçu’dan destek talebimiz oldu. Talebimize karşılıksız kalmayarak kedi, köpek evlerini yaptırarak okulumuza teslim ettiler. Bizler de bu barınakları boyayarak ilçemizin uygun yerlerine yerleşmelerini sağlayacağız. Başkanımıza şahsım, öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerimiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ereğli’nin Kedi Köpek Evleri Öğrencilere Teslim 2

Kedi, köpek evlerini teslim alan öğrenciler, boyama ve süsleme işlemini gerçekleştirmelerinin ardından barınakları şehrin çeşitli yerlerine yerleştirecek.

Ereğli’nin Kedi Köpek Evleri Öğrencilere Teslim 1

 

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedisi Çalınan Savcı Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunduöç

Kedisi Çalınan Savcı, Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu

İzmir Rengarenk Kedi Yuvaları ile Kışa Hazıröç

İzmir Rengarenk Kedi Yuvaları ile Kışa Hazır