in

Engin Akyürek’in ‘Onun İçin Büyük Kediyim’ Dediği Ev Arkadaşı Feyyaz

Türkiye’nin yakışıklı oyuncusu Engin Akyürek’in ev arkadaşı Feyyaz ile tanıştınız mı?

Türkiye’nin en popüler dizileri arasında yer alan ve geçtiğimiz haftalarda final yapan Sefirin Kızı dizisinin karizmatik oyuncusu Engin Akyürek, Ayşe Arman ile yaptığı bir röportajında sevenlerini ev arkadaşı Feyyaz ile tanıştırdı.

Engin Akyurekin Onun Icin Buyuk Kediyim Dedigi Ev Arkadasi Feyyaz

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Türkiye’nin karizmatik oyuncusu Engin Akyürek yeni açmış olduğu Instagram hesabında ilk fotoğrafını Feyyaz isimli kedisiyle “Ben geldim” açıklamasıyla paylaşmıştı. Yapmış olduğu röportajda bütün hayvanları seven ama kedilerle daha iyi iletişim kurduğunu söyleyen Akyürek, “Feyyaz’la da Bodrum’da iki senedir birlikteyiz. Annesi, benim bahçede doğurdu. Üç dünya tatlısı oğlu oldu. İsimlerini ben koydum: Metin, Ali, Feyyaz…Önce anne gitti, sonra Metin ve Ali… Feyyaz kaldı… (Buradan, Feyyaz Uçar’a da selamlar olsun!) O ayrılmadı benden. O gündür bugündür birlikte yaşıyoruz. Pek düşkün bana. Doğduğundan beri beni görüyor. Galiba ben onun için büyük bir kediyim. Onun her şeyiyim. Arkadaşıyım, babasıyım, annesiyim…”

1Engin Akyurekin Onun Icin Buyuk Kediyim Dedigi Ev Arkadasi Feyyaz1

“Bugüne kadar kimseyi arkamızda bırakmadık! Hayırlısıyla, Feyyaz’ı da bırakmayız “

Bodrum’da dizi sebebiyle iki senedir kalan Akyürek dizi final yaptıktan sonra İstanbul’a döneceğini ve Feyyaz’ı da yanında götüreceğini söyledi ve “Bugüne kadar kimseyi arkamızda bırakmadık! Hayırlısıyla, Feyyaz’ı da bırakmayız” dedi. İstanbul’da kendi kedisine annesinin baktığını bu süreçten sonra ise iki kediye de bakacağını ve ikisinin de karakterlerinin bambaşka olduğunu dile getiren Akyürek, ” Ama bulacağım bir yolunu.” açıklamasında bulundu.

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Restoran Insaninin Hamburgerinde Gozu Olan Dumana Ozel Kedi Hamburgeri Gonderdi

Bir Restoran İnsanının Hamburgerinde Gözü Olan Duman’a Özel Kedi Hamburgeri Gönderdi

Sulama Kanalinda Mahsur Kalan Kopek Kurtarildi

Sulama Kanalında Mahsur Kalan Köpek Kurtarıldı