in

Emniyet Müdüründen Polisleri Kediye Benzeten Paylaşım

Şanlıurfa’nın Siverek İlçe Emniyet Müdürü Zuhri Sarıçiyil, sosyal medya hesabından üzerlerinde farklı polis birimlerini temsil eden 6 kedinin bulunduğu bir fotoğraf paylaştı.

emniyet-muduru1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Siverek İlçe Emniyet Müdürü Zuhri Sarıçiyil’in,Şanlıurfa Siverek polisinden manzaralar. Hangisini beğendiniz?sorusuyla paylaştığı, polisleri kediye benzettiği fotoğraf, bazı takipçilerinin beğenisini kazanırken bazıları tarafından ise alay konusu yapıldı.

Sarıçiyil, facebook hesabından paylaştığı fotoğraftaki sert bakışlı kediyi ‘terör polisi‘, dikkatli bakan kediyi ‘asayiş polisi‘, etrafı süzen kediyi ‘olay yeri inceleme polisi‘, masum bakışlı kediyi ‘Ekkm polisi‘, uyuklayan kediyi ‘karakol polisi‘ ve yavru kediyi ‘stajyer polis‘ olarak tanımladı.

Sarıçiyil’in bu paylaşımı kısa sürede takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Çok sayıda kişinin beğendiği fotoğraf, takipçilerden çok sayıda da yorum aldı. Fotoğrafın altına yapılan yorumlarda beğendikleri kedileri not olarak yazanlar olurken, bazı takipçileri ise Sarıçiyil’e trafik polisinin neden olmadığını sordu, bir kişi ise “ciğerci bunlar be” diye yazdı.

Kaynak: Haberler.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan manyas

Manyas’ta 30 Sokak Köpeğini Zehirlediler

one cıkan yer

Köpekleri Yerlerinden Eden Kediler