in

Emekli Hemşire 14 Yıldır Kedi Besliyor

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde hemşire olarak 25 yıl boyunca hastanede yüzlerce hastanın tedavisi için uğraş veren Gülseven Erentürk, 2005 yılında Burhaniye Devlet Hastanesi’nden emekli oldu. 14 yıldır emekli olan Erentürk, emekli maaşıyla aldığı mamalarla her gün sokak kedilerini besliyor.

Emekli Hemşire 14 Yıldır Kedi Besliyor 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yaz, kış, yağmur, çamur demeden sokak kedilerini beslediğini belirten Erentürk, “Herhangi bir yardım almıyorum. Almayı da düşünmüyorum. Her gün burada 35-45 arasında kediyi besliyorum. Arabamın sesini ve kornasını duyunca toplanıyorlar. Onlara, tavuk, balık ve kuru mama veriyorum. İnsanlardan bu konuda duyarlı olmalarını istiyorum. Şart değil benim kadar hayvan beslemeleri. Ama insanlar hiç olmazsa kapısının önündeki bir iki tane kediye köpeğe duyarlı davransalar, hayat daha bir yaşanılır duruma gelir” dedi

 

Emekli Hemşire 14 Yıldır Kedi Besliyor 2

Gülsevim Erentürk’ün örnek bir davranış sergilediğini ifade eden Kenan Gülerler (54) ise “Gülsevim hanım, 14 senedir her gün hiç aksatmadan bu kedilere bakıyor. Cenazesi olduğu zaman, hastası olduğu zaman birilerini gönderiyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tekir kedi

Tekir Kediler Hakkında Merak Edilen Her Şey

Gaziantep universitesi rektoru profdrali gur kopekskandali

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı!