in

Elindeki Kemerler Ağaçtan Aşağı Düşürdüğü Kediyi Parçalatan Vahşi Şahıs

Maltepe’de bir maganda, ağaçta mahsur kalan kediyi yanındaki köpeklere parçalattı. Bir şahsın cep telefonuyla kaydettiği o anlar sosyal medyada yayınlanınca tepki yağdı.

Maltepe sahilinde geçtiğimiz gün meydana gelen olayda, yanında köpeklerle gezen bir şahıs ağaçta mahsur kalan kediyi indirmek için elindeki kemerle kediye vurdu. O sırada kediye saldırmak isteyen köpekler de ağacın altında bekliyordu. Cani şahsın kemer darbelerine dayanamayan kedi ağaçtan atladığı gibi kendisini bekleyen köpeklerin saldırısına uğradı. Kedi, kendisine saldıran köpekler tarafından hayatını kaybetti başka bir şahıs da o anları cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydetti. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler ise vatandaşlar tarafından büyük tepki çekti.
Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde şahıs ağaçtaki kediye kemerle vururken köpekler de ağacın altında bekliyor. Kedi ağaçtan atladığı gibi köpeklerin saldırısına uğruyor.

 

Editörün Notu: Unutmayalım ki maalesef ülkemizde ve dünyada Pitbullar kötü niyetli kişler tarafından bilinçli olarak saldırganlaştırılıyor. Sevgi ile büyütülen her köpek gibi Pitbullarda sevgi dolu bir ortam büyütüldüklerinde diğer köpeklerden farksızdır. Vahşi olan Pitbullar değil onları bu hale getiren sahipleridir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Numara Yaparak Tüm Vatandaşları Seferber Eden Sevgi Delisi Köpüşöç

Numara Yaparak Tüm Vatandaşları Seferber Eden Sevgi Delisi Köpüş

Hırsızlar 9 Köpeği Zehirleyerek Öldürdüleröç

Hırsızlar 9 Köpeği Zehirleyerek Öldürdü!