Menü

Türkiye'nin Hayvan Haber Sitesi

in

Elindeki Kahveyle 3 Yavru Kedinin Hayatını Kurtaran Adam

Bazen hiç tahmin etmeyeceğiniz materyaller ile hayat kurtarabilirsiniz. Mesela bir bardak kahve…

Kahvenin birçok yararı olduğunu çoğu kez okumuşuzdur. Peki kahvenin yararları arasında can kurtarmak var mıdır? Kanadalı Kendall Diwisch kahvesi ile 3 yavru kedinin hayatını kurtararak bu soruya evet cevabı vermemizi sağladı.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Alberta şehrinin Drayton Valley kasabasında elinde kahvesi ile işe giden bir petrol işçisi karların üzerinde 3 yavru kedi gördü. Kedilerin karların arasında olmasına anlama veremeyen Diwisch,yavru kedilerin yanına yaklaştığında kuyruklarının buza yapıştığını fark etti. Kedileri kurtarmak için çözüm arayan adam çareyi buz tutan alanın üsütüne kahve dökmekte buldu.

Kahveyi döktükten sonra kuyruklar buzdan ayrılsa da kediler tamamen kurtulamamışlardı. Kahve yeterince sıcak değil ve az miktardaydı.

Bu yüzdeen adam yapışmış halde kalan kuyruğu eli ile çekmeye karar verdi. Kedilerin canını acıtmadan hafifce kuyrukları çeken adam, kedileri kahvenin yumuşattığı buzdan kolayca kurtardı

.

3 kardeşi de eve getiren adam hemen karınlarını doyurdu. Kedilerin kurtarılma hikayesini sosyal medya hesabından paylaşan adam kedilere yuva aramaya başladı.

3 kardeşe yuva bulmak pek de zor olmadı. Kısa sürede üçü için de yuva bulundu.

Kaynak: Bored Panda

Yorum Ekle