in

Elazığ’da Nefes Kesen Köpek Kurtarma Operasyonu

Elazığ’da bir vatandaş cep telefonu ile köpek kurtarma operasyonunu anlattı; sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Elazığ’ın Baskil ilçesinde kullanılmayan havuza düşen köpeği kurtarma operasyonunu cep telefonu kamerasıyla görüntüleyip, o anların anlatımını yapan vatandaş, sosyal medyada ilgili odağı oldu.

Köpek kurtarma operasyonunu anlattı; sosyal medyada ilgi odağı oldu

Elazığ’ın Baskil ilçesinde kullanılmayan havuza düşen köpeği kurtarma operasyonunu cep telefonu kamerasıyla görüntüleyip, o anların anlatımını yapan kişi, sosyal medyada ilgili odağı oldu.

Baskil ilçe merkezinde köpeğin boş havuzda mahsur kaldığını gören çevredekiler, itfaiye ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kurtarma çalışması başlattığı sırada çevrede bulunan, ismi öğrenilemeyen bir kişi kurtarma anını cep telefonu kamerasıyla kaydetmek istedi.

İtfaiye ekipleri köpeği kurtarmaya çalışırken, cep telefonuyla o anları görüntüleyen kişi de, köpeği kurtarma operasyonunun anlattı. İsmi öğrenilemeyen kişi, cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntüler sırasında şunları söyledi.

Evet, şimdi belediye personelimiz havuza düşen köpeği kurtarmak için operasyona başladı. Sabri kardeşimiz ile Ercan kardeşimiz şu anda uzun bir tahta getirdiler. Onu havuza salacağız ve köpek bu tahtaya basarak kurtulacak. Oradan çık yavrum hadi. Çık hadi, tahtayı görmüyor musun ve kurtarma operasyonu başarıyla sonuçlandı.

Çekilen bu görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme CHP Gençlik Kollarından Sokak Hayvanları için Kermes öç

Çeşme CHP Gençlik Kollarından Sokak Hayvanları için Kermes

Kedinin 5. Kattan Bir Otomobilin Üstüne Düşme Anı Kamerada öç

Kedinin 5. Kattan ‘Bir Otomobilin Üstüne Düşme Anı Kamerada