in

Edremit Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Kışa Hazır

Edremit Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu yaz boyu çalıştı, kış için hazırlık yaptı. Zeytinli Rock Festivali, Edremit Kitap Fuarı, Dünya Hayvanlar günü gibi birçok etkinlikte stantlar açarak sokak hayvanları için bağış toplayan çalışma grubu, gelen bağışları şimdi sokak hayvanları için hazırlıyor. Havaların soğuması ile birlikte artık ihtiyaç zamanının geldiğini söyleyen çalışma grubu eş sözcüsü Tarkan Kaynar, Kent Konseyi Hayvan Hakları çalışma grubunun yıl içinde her etkinliği değerlendireceğini ifade etti. Kaynar, belediyenin sokak hayvanları konusunda olumlu olan her çalışmasında ekip olarak güç verdiklerini ve vereceklerini belirtti.Edremit Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Kışa Hazıröç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kent Konseyi hayvan hakları çalışma grubu, mama tedariklerini ilk planda kısırlaştırılan canlara ayırdı. Eminkuyu çöplüğünde yaşam savaşı veren yüzlerce köpeğe besleme yapıldı. Sırada ihtiyaç halindeki noktalardaki diğer sokak hayvanları var.

IMG 20191025 WA0026

Bir önceki belediye  döneminde şaibeli sorulara neden olan Çıkrıkçı barınağı yeni belediye döneminde Kent Konseyi çalışma alanına aktarıldı.

IMG 20191026 WA0004

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yolda Uyuyan Köpeği Ezdi Yoluna Devam Etti öç

Yolda Uyuyan Köpeği Ezdi, Yoluna Devam Etti

700 Metre Yükseklikteki Kayalıklarda Mahsur Kalan 3 Köpek 7 Saatlik Çalışması Sonucu Kurtarıldıöç

700 Metre Yükseklikteki Kayalıklarda Mahsur Kalan 3 Köpek 7 Saatlik Çalışması Sonucu Kurtarıldı