in

Edirne Vali Vardımcılarının ‘Lojmanda Kedi Besleme’ Tartışması Mahkemelik Oldu

Lojmanda kedi beslediği için şikayetçi olan Vali Yardımcısı Şenol Levent Elmacıoğlu, mevkidaşına hakaretler yağdırdı. Kedileri besleyen Mustafa Karslıoğlu’nun Antalya’ya tayininin çıktı.

Edirne’de, aynı lojmanda oturan vali yardımcıları Şenol Levent Elmacıoğlu ile Mustafa Karslıoğlu, kedi besleme yüzünden tartıştı. Vali yardımcıları, birbirinden şikayetçi olurken, Edirne Valisi Günay Özdemir ise müfettiş isteyerek, idari soruşturma başlattı.

edirne vali yardimcilarinin kedi tartismasi mahkemelik oldu 8749 dhaphoto1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kedilerden şikayetçi olan Şenol Levent Elmacıoğlu

Olay, temmuz ayında, Kaleiçi semtindeki valilik lojmanlarında meydana geldi. Edirne Vali Yardımcısı olarak görev yapan Şenol Levent Elmacıoğlu (52), lojmanda beslediği kedilerin kötü koku yaydığını belirterek, mevkidaşı Mustafa Karslıoğlu ile tartıştı. Karşılıklı sözlü hareket ettikleri öne sürülen vali yardımcıları, birbirinden şikayetçi oldu. Olayla ilgili adli soruşturma başlatılırken, Elmacıoğlu ve Karslıoğlu’nun savcılıkta ifade verdiği öğrenildi.

edirne vali yardimcilarinin kedi tartismasi mahkemelik oldu 8749 dhaphoto2
Lojmanda kedileri besleyen Mustafa Karslıoğlu

Olayın duyulmasının ardından Edirne Valisi Günay Özdemir de müfettiş isteyerek, idari soruşturma başlattı. Temmuz ayında gelen müfettişin, vali yardımcılarının ve tanıkların ifadelerini aldığı belirtildi. Mahkemeye taşınana sözlü tartışmanın ardından Elmacıoğlu ve Karslıoğlu’nun Edirne’den gitmek için tayin istediği; ancak sadece Mustafa Karslıoğlu’nun Antalya’ya tayininin çıktığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kediye tecavuz sorusturmasi supheliye 3 yila kadar hapis istemi

Kediye Tecavüz Eden Şahsa 3 Yıl Hapis Cezası Verildi, Tahliye Edildi

fotoğraf

2018 Yılının En Komik Yaban Hayatı Fotoğrafları