in

Ebru Şancı Villasını Köpeklerine Bıraktı

Ebru Şancı, futbolcu eşiyle Montpellier’e yerleşmesi gerekince lüks villasını köpeklerine bıraktı.

ebru-sansı-kopekleri-4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ebru Şancı lüks villasını köpeklerine bıraktı. Ebru Şancı “Köpeklerim Spartacus, Elizabeth, Theodore, Ülker, MaxiLopez ve Dombili’ye her şey feda olsun” dedi.

ebru-sansı-kopekleri-1

Posta’da yer alan habere göre Ebru Şancı’nın eşi, futbolcu Alpaslan Öztürk, Eskişehirspor’dan Fransız Montpellier Herault takımına transfer oldu. Çift 2 ay sonra Montpellier’ye yerleşecek. İkiz kızlarına 7 aylık gebe olan Ebru Şancı “Doğumdan sonra Fransa’ya gideceğiz. 6 köpeğimin nerede kalacağını dert ediyorduk. Karar verdik. Bodrum’daki villamda yaşayacaklar.  Onlara Filipinli yardımcımız bakacak” diye konuştu.

ebru-sansı-kopekleri-3

 ‘Barınağa Bırakmam’

Ebru Şancı’nın, Yalıkavak’taki ikiz villasının değeri 1.5 milyon TL Toplam 6 odası, 2 salonu, 4 banyosu var. Muhteşem deniz manzarası, havuzu ve büyük bahçesi evin değerini artırıyor. Ebru Şancı “Burayı kiralamak veyahut satmak varken neden köpeklerinize tahsis ettiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Onları hiçbir zaman barınağa bırakamazdım.” Ebru Şancı “Köpeklerim Spartacus, Elizabeth, Theodore, Ülker, MaxiLopez ve Dombili’ye her şey feda olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan goril

18 Yıldır İnsan Dostlarıyla Aynı Evde Yaşayan Goril: Digit

fokizmir3

İzmir’deki Plaja Akdeniz Foku Ziyareti