in

Ebru Şancı Sokak Hayvanlarına Sahip Çıktığı için Site Yönetimi ile Karşı Karşıya Geldi

Eski manken Ebru Şancı, yaşadığı sitenin yönetimi tarafından kendisine gönderilen uyarı yazısına ateş pükürdü.

Evinde 8 Köpek Besleyen ve sokak hayvanlarına da sahip çıkan eski manken Ebru Şancı yaşadığı sitenin yönetimi ile karşı karşıya geldi. Yönetimin sitede sokak hayvanları beslemeyin uyarısa sert tepki gösteren Şancı tepkisini sosyal medyadan gösterdi.

ebru şancı kızı 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ebru Şancı’nın kızı ve sahip çıktığı sokak hayvanlarından sadece ikisi

“Şimdi sizinle trajikomik bir şey paylaşmak istiyorum ve 7 milyon hayvanseverin fikrini merak ediyorum! Ve bu iş yargıya gidince hepinizden sosyal medya desteği bekliyorum…

Bahsi gecen 4-5 tane site yöneticisi (bütün işleri köpekle uğraşmak başka hiçbir işe yaramıyorlar!) bana ve hayvansever komşularıma bu yazıları yollamışlar. Belediyenin küpesi olan sokak köpeklerini bizlere mobbing uygulayarak üstümüze almamızı yoksa yasa dışı yollarla siteden atacaklarını söyleyen bir kağıt yollamışlar…

Ve aynı yönetim ayda bizden topladığı villa başına 1850 TL’lik aidatımızla 80 bin TL’lik köpek rehabilite etmek adına para toplamışlar ama amacı ne onu bile söylemiyorlar! İstanbul Deftedarlığı’nın bu bütçeyi incelmesini rica ediyoruz. Açıklama bekliyoruz bu 80 bin TL nereye ayrıldı? Verecek cevabınız yoksa o parayı bu zor günlerde geçim derdine düşen insanlar için harcamanızı talep ediyoruz!

Böyle bir yasal hakkınız yok bunu sitede bizim baktığımız hiçbir köpek birine saldırmadı ne bir video kaydı ne de ısırılma belgeniz var yani koca bir yalan!!!! Bir de buraya imzasını atan beylerden birinin karısı daha önce paylaşmıştım köpekleri yasa dışı yollarla siteden atmayı teklif eden bir canlı delilleri duruyor zaten!!!

Bu saatten sonra benim ya da arkadaşlarımın köpeklerinin yasa dışı yollarla siteye sokulan herhangi bir aracı Securitas Turkey sorumluluğunda sayarım görüntülerinde savcılığa verilmesini rica ederim. Arnavutköy Belediyesi, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Fox Haber, Show TV, Kanal D ve tekrar belirtirim ki köpeklerime dokunanla ömür boyu uğraşır hiçbir mahkemeden ve rezaletten de çekinmem bilginize….

Sitenin telefonu kağıdın altında yazıyor bilginize! Şimdiden hayvansever dostalarıma teşekkür eder Allah’ın sessiz kullarını koruduğunuz ve kolladığınız için rabbim elinizi darda bırakmamasını temenni ederim. Ve bütün bunlar bittiğinde sitemizin aslında yasal olarak halka açık olan ormanında herkesi mangal davet ediyorum.

NOT: Korkak ve tırsak hayvan düşmanları sahte hesap açıp yazacagınıza… yetiyorsa kendi hesabınızdan yazın…”

Site Yönetiminin gönderdiği uyarı kağıdı;

ebru şancı

 

Yorum

Yorum Ekle
  1. zaten site ve bina yöneticilerinin vede densiz ukula komşuların sokak canlarınla uğraşmakdan başka bir meşkuliyetleri yok bende çok kere kavga ve karakolluk oldum beslediğim 7 tane sokak canları yüzünden Sayın Ebru Hanım sizin yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Küresel Vahşi Hayvan Ticaretine Karşı Ne Yapılabiliröç

Küresel Vahşi Hayvan Ticaretine Karşı Ne Yapılabilir?

ÇİNE DAVA AÇILACAK

Çin’e koronavirüs davası açacaklar!