in

Dwyna Wade’in ‘Kuş Pislemesi’ ile İlgili Komik Hikayesi

Miami Heat yıldızı Dwyane Wade, Snapchat hesabı üzerinden kendisine şans getirdiğini düşündüğü komik ‘kuş pisliği’ hikayesini anlattı.

DwynaWade

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yakın zamanda Men’s Fashion haftası için Paris’te olan Wade, yakın arkadaşları LeBron James ve Chris Paul ile tatile çıkmadan önce çektiği snap’te ‘kuş pislemesi’ ile ilgili bir hikaye anlattı.

Wade’in Hikayesi şu şekilde:

“Çocukken fakirdim ve burs alarak koleje gitmiştim. Sanırım basketbolda her zaman iyiydim, ama ACT sınavımı veremediğim için o sezon kenarda oturmak zorunda kalmıştım. Yani bir sürü şey yolunda gitmiyordu. Sonraki yıl antrenmana giderken kuşun biri kafama pisledi. O zamanlar kafam keldi ve o gelen şey iğrençti fakat yürümeye devam etmem gerekiyordu. Takım arkadaşlarım bana gülüyordu. Uzun lafın kısası, çok iyi bir yıl geçirdim. Takımım sezonun ilk haftasında çok iyiydi ve NCAA turnuvasına katılmaya hak kazanmıştık. Çok iyi bir yıldı ve işler benim için tıkırında gitmeye başlamıştı. Kafamdaki pislik artık kulağa çok kötü gelmiyordu.

“İkinci senemde oynadığımda, bir gün derse giriyordum ve kuşun biri yine kafama pisledi. O anda kafamda şapka vardı. Sağolsun şapka beni kurtardı ama tişörtüm berbat olmuştu. Gidip üzerimi değiştirmem gerekiyordu ama okulun ikinci yılında üzerime pislenmişti. O sene All-American kadrosuna girmiştim ve Final Four’a katılmıştım. Drafta girmiş ve 5. Sıradan draft edilmiştim.”

Bu sırada Wade yukarıya bakarak hikayesini öyle bitirdi: “Üzerime pisle, lütfen.”

Wade, geçtiğimiz yıl 19.0 ortalama sayı 4.6 asist ve 4.1 ribaund ortalamalarla oynamıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yilancami

‘Namaz Kılmayan Hayvan’ Camiye Geldi

mosley4

Köpek Yarışlarından Kurtarılan Mosley’in Bebek Sevgisi