in

Düzce’de Sahibinin Otomobilde Bıraktığı Köpek Havasızlıktan Öldü

Düzce’de sahiplerinin otomobil içinde bırakarak alışverişe gittiği Terrier cinsi Şakir isimli köpek otomobil içinde bağlı olduğu ipe dolanarak havasızlıktan hayatını kaybetti.

Düzce‘de otomobil içine bırakılan köpek sıcaktan ve bağlı olduğu ipe dolanıp öldü
DÜZCE – Düzce’de sahiplerinin otomobil içinde bırakarak alışverişe gittiği Terrier cinsi Şakir isimli köpek otomobil içinde bağlı olduğu ipe dolanarak havasızlıktan öldü.

duzce kopek havasizliktan oldu 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olay; öğleden sonra Düzce Merkeze bağlı Camikebir Mahallesi Otopark Camii mevkiinde meydana geldi. İ.Ş isimli şahıs Terrier cinsi Şakir isimli köpeğini otomobilinde bırakarak ailesi ile birlikte alışverişe gitti. Bir süre sonra otomobil içinden havlama sesi duyan vatandaşlar otomobil içinde bırakılan köpeğin dışarı çıkmak için çabaladığını gördü.

duzce kopek havasizliktan oldu

Otomobilin camlarını açmaya çalışan ve köpeği kurtarmak için çaba sarf eden vatandaşlar başarılı olamadı. Sıcaktan bunalarak gölgeye kaçmaya çalışan köpek bağlı olduğu ipe dolarak havasızlıktan öldü. Bir süre sonra arabasının yanına gelen İ.Ş ise otomobilin kapılarını açarak köpeği aldı ve kalp masajı yaparak kurtarmak istedi. Ancak başarılı olamadı. Ölen köpeğini alan İ.Ş olay yerinden uzaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

japon baligi tumor

Başında Tümör Bulunan Japon Balığı Ameliyat Edildi

riga belediye baskani istifa etti ofisindeki kedilerin akibeti referandumla belirlenebilir 1

Riga Belediye Başkanı İstifa Etti, Kedilerin Akıbeti Referandumla Belirlenebilir