in

Duvara Giren 3 Metre Boyundaki Yılan Kurtarıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri duvardaki 3 metrelik dev yılanı yakaladı. Yılan yakalama timi, yılın ilk altı ayında 51 yılanı yakalayarak doğaya saldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan yılan yakalama timleri, bir evin duvarına giren yaklaşık 3 metre boyunda bir yılanı yakalayıp doğal yaşam alanına bıraktı. Ekipler, 2021 yılının ilk altı ayında şikâyetler üzerine farklı ilçe ve mahallede 51 yılan yakaladı.

Duvara Giren 3 Metre Boyundaki Yilan Kurtarildi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Trafik kazaları, intihar girişimleri, su baskınları, enkaz altında bulunanların ve arazide mahsur kalanların kurtarılması gibi birçok olaya anında müdahale eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerinin yılan yakalama timleri de özellikle kırsal mahallelerde büyük mücadele veriyor. Talas İlçesi Başakpınar Mahallesi’nde müstakil bir evin duvarına yılan girdiği ihbarını aldıktan kısa süre sonra bölgeye giden itfaiye ekipleri, yaklaşık 3 metre boyundaki yılanı büyük bir özveri ile yakaladı. Yakalanan yılan doğal yaşam alanına bırakılırken, Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri 2021 yılının ilk altı ayında şikâyetler üzerine farklı ilçe ve mahallede 51 yılan yakaladı.

Duvara Giren 3 Metre Boyundaki Yilan Kurtarildi 2


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yesil Deniz Kaplumbagasi Ozgurluklerine Kavustu 5

4 Yeşil Deniz Kaplumbağası Özgürlüklerine Kavuştu

Catida Ipe Dolanan Kirlangici Itfaiye Ekipleri Kurtardi 3

Çatıda İpe Dolanan Kırlangıcı İtfaiye Ekipleri Kurtardı