in

“Dur oğlum, dur bir tanem seni kurtaracağım”

Ordu’da bir balıkçı, ağlara takılan yunusu “Dur oğlum seni kurtaracağım, az kaldı bir tanem kendini incitme” diyerek hem yunusu sevdi, hem de ağlardan kurtardı.

Karadeniz sularının Ordu açıklarında yaklaşık 1 buçuk metrelik yunus, balıkçıların ağlarına takıldı. Bu sırada ağlara takılan yunusu gören bir kıyı balıkçısı, yunus balığına yaklaşarak, ağlardan kurtarmaya çalıştı. Huysuzlanan yunus balığına, “Dur oğlum, seni kurtaracağım oğlum, dur bir tanem az kaldı, tatlım benin dur incitme kendini, azıcık daha sabret” diyerek yunusu kurtaran balıkçı, hem sevdiği hem de kurtardığı yunusu kucakladıktan sonra Karadeniz sularına bıraktı.

O sırada ise balıkçının yanında bulunan bir diğer kişi de bu anları cep telefonu ile kayda aldı.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yunus BaLığı ne ya. Yunus BaLık mı? Suda yaşıyor diye Yunus BaLık mı oLdu şimdi. Siz Yengeç ve Kurbağa’ya BaLık diyemiyorsanız şunu da düzgün söyLeyin kardeşim. Bu cehaLet ne.

    • Merhaba, uyarınız için teşekkür ederiz. Haberin içeriğini düzelttik. İyi ki varsınız ?

    • Merhaba uyarınız için teşekkür ederiz. Haberin içeriğini düzelttik. İyi ki varsınız ?

  2. Herkes profesyonel bilim adamı olmușda haberimiz yok oldu olacak șu virüsede bir çare bulun ozaman binlerce yıllık yunus balığı isim değiștirmișde haberimiz yok o,zaman fetva vermeyelim. Okumayı öğrenelim önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpeklerde Böcek Isırıkları Nasıl Tespit Ediliröç

Köpeklerde Böcek Isırıkları Nasıl Tespit Edilir?

cod1

COVID-19 tedbirleri kapsamında patili dostların temizliğini nasıl yapmalıyız?