in

Düğünün Davetsiz Misafiri Köpeğin Gelin Duvağında Başlayan Sıcacık Öyküsü

Yağmurdan korunmak için sığındığı düğünün davetsiz misafiri köpek ile kurulan sımsıcak bir ailenin hikayesi

Düğünlerde davetsiz misafirler genellikle sadece ücretsiz yemek ve içki içmek isteyen yabancılardır. Ancak Brezilyalı bir çiftin davetsiz misafiri, daha acemi, dört ayaklı, bir konuktu ve yaptığı sevimlilik ile ortaya sımsıcak bir tanışma hikayesi çıktı.

São Paulo’da Marília ve Matheus Pieroni çifti bastıran ani yağmur sebebiyle sığındıkları çadırlardaki törenlerine, dışarıdaki fırtınadan kaçan bir sokak köpeğinin koridorda gelin korosuna doğru yürüdüğünü gördüler. Sevimli sokak köpeği, gelin Marília’nın duvağının tam üstüne doğru geldi ve orada oturarak uykuya daldı. Görevliler köpeği yerinden kaldırılmak istense de, Marília, köpeğin kesinlikle olduğu gibi kalmasını ve resmi bir konuk olarak karşılanmasını ısrarla vurguladı. Marília “Hayvanları sevdiğim için çok hoş bir sürpriz oldu,” dedi.

Ve düğün töreni sonrası yeni evli çift sürpriz konuğu bulmak için tanıdıklarını araştırdı ve onu sahiplenmek için şehir çapında bir arama başlatıldı ve sonrasında ne olduğunu öğrenmek için aşağı kaydırın!

stray dog crash wedding matheus marilia pieroni 11 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Brezilya’da açık hava düğünü yapan bir çift, yağmur yağma olasılığı hesaba katmadıkları için misafirlerle birlikte gafil avlanmışlardı.

stray dog crash wedding matheus marilia pieroni 14 1

Yakalandıkları ani yağmurdan korunmak için çevredeki bir çadıra sığınan çift ve konukları oldukça şaşıran bir görüntüyle karşılaştı.

stray dog crash wedding matheus marilia pieroni 8 1

Islanan bir sokak köpeği de kendini yağmurdan korumak için tentenin altına girmişti ve uzanmak için gelinin uzun duvağını seçmişti.

sokak kopegi dugun 6

Gelin ise sokak köpeğinin duvağını kirlettiğinden yakınmak bir yana dursun; hayvanları çok sevdiği için onu rahatsız dahi etmek istemedi. Fakat düğün gerçekleşmeliydi.

stray dog crash wedding matheus marilia pieroni 13 1

Nikanın ertesi günü aynı bölgeye giden gelin, bölgede dolaşarak duvağına yatan köpeği aradı ve ona sarılarak sahiplendi.

stray dog crash wedding matheus marilia pieroni 3 1

Sevimli köpek hayatının en güzel kararını vermişti o an orada yatarak. Çift ise özel günlerini özel bir dostla taçlandırmışlardı. Snoopy adını verdikleri köpek artık ailenin bir üyesiydi!

stray dog crash wedding matheus marilia pieroni 7 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İBBden Köpeklerin Toplanmasıyla İlgili Kafa Karıştan Açıklamaöç

İBB’den Köpeklerin Toplanmasıyla İlgili Kafa Karıştan Açıklama

fatma girikten ataturk posteri ve turk bayrakli 23 nisan kutlamasi

Fatma Girik: Tüm Servetim 17 Kedim ve 5 Köpeğim