in

Domuz Öldürmesi ile Ün Kazanan Şahıs Domuz Avı Sırasında Öldü

Denizli’de öldürdüğü domuzlarla ün kazanan Esat Yoru (35) domuz avı esnasında 200 metrelik uçuruma düşüp öldü.

Pamukkale ilçesi Bağbaşı Mahallesi seyir terası bölgesinden İbiş Kahvesi mevkisine doğru 5 arkadaşı ile birlikte domuz avına çıkan  Esat Yoru, dönüş yolunda dengesini kaybederek, yaklaşık 200 metrelik uçuruma yuvarlandı.
Domuz Öldürmesi ile Ün Kazanan Şahıs Domuz Avı Sırasında Öldüöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

AFAD, UMKE ve AKUT ekipleri 5 saatlik zorlu bir çalışmanın ardından Yoruh’un cansız bedenine ulaştı.
Uzun uğraşlar sonucu uçurumun dibinden çıkarılan Yoru’nun cesedi Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.
Esat Yoru öldürdüğü domuzlar ile biliniyordu.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Olayla ilgili yanlış bilgilerle vedat etmiş bir insanın arkasında ağza alınmayacak sözler sarfedilmesine sebep oluyorsunuz. Lütfen haberi yanlı ve taraflı şekilde vermeyin. Vefat haberi böyle verilmez! Çok ayıp.

  2. Aşağılık insanlarsiniz. Aşağılık insanlarsınız siz yüreğiniz varsa Muğla yatağan’da termik santraline karşı direnen insanları haber yapın yüreğiniz varsa Ege bölgesi’ni kansere boğan jeotermal jeotermal i haber yapın onların yok ettiği canları haber yapın sizler avcı ile uğraşmak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz ama asla ranta ve para babalarına dokunmuyor sunuz hainsiniz ölmüş insanların arkasından konuşuyorsunuz yalan yanlış haber yapıyorsunuz Avda değil tatil amaçlı gittiği kampta kaza geçiriyor insan ama siz bunu insanları kandırmak için kullanıyorsunuz bende belgeli avcıyım ben de her yıl bir sürü domuz vuruyorum ve bundan gurur duyuyorum şöyle bir düşününce trafik kazasında ölen bunca insan acaba ne suç işliyor sizce onlar tecavüzcümü katil mi o kadar a**** haberler yapıyorsunuz ki bence bunu bilinçli yapıyorsunuz. İnsanları birbirine kirdiriyorsunuz. Domuz avı ülkemizde belirli şartlarda serbest. Domuz bu ülkenin en büyük tarım zararlısı yani evinizde bir şey yemek istiyorsanız o tarlaları korumak zorundasınız kendinizi hayvansever derken biliyorum ki hepiniz kuzu etli mamalarla hayvan besliyorsunuz iste bu kadar alcaksınız.

    • kendini de vursana en büyük domuzlardan biri de sensin. oksijen israfısın. ülkeye zarar ziyansın. daha güçlü ve mutlu bir türkiye için senin gibilerin vurulması şart

  3. Bizim köydede avcıların kötü bir şekilde eceli gelmeden huzurla yatakta ölemediklerinden bahsedilir. Domuz zararlı olsaydı Allah yüreğine can koymazdı. Bu dünyada bir bakterinin bile çok önemli yeri var. Belkide bu şerefsiz kaç hayvanı anasız bıraktı ava gidip avlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

buca belediyesi sahiplendirme kampanyasi

Buca Belediyesi’nden Sahiplendirme Kampanyası

Koruma Altındaki Laleleri Koparan 3 Kişiye 180 Bin TL Ceza 2

Koruma Altındaki Laleleri Koparan 3 Kişiye 180 Bin TL Ceza!