in

Domuz Görünce,’Manzarıyı Yiyor’ Diye Tepki Gösteren Kadının Viral Olan Videosu

Duygusal desteğe ihtiyacımız olduğunda bizi koşulsuz seven can dostlarımız her zaman yanımızdadır. Genelde her ne kadar köpek veya kedilere alışık olsak da son zamanlarda domuz evlat edinen insanların da sayısı az değil. Parkta domuz gezdirildiğini gören kadının tepkisi videoya alındı. Viral olan videoda kadının yaşadığı şaşkınlığı görebilirsiniz.

Viral olan bu videoda Karen isimli kadın domuzların evlat edinilmesine ve aynı kedi, köpekler gibi gezdirilmesine pek alışkın gibi görünmüyor. Karen, parkta tasmayla domuz gezdiren 2 kadını görünce onları taciz boyutuna gelecek şekilde rahatsız ediyor.

domuz

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Domuz sahiplerinin ‘Karen’ ismini verdikleri bu kadın, domuzu ilk gördüğünde kadınların yanına giderek domuzun neden parkta olduğunu sorgulamaya başladı. Chorizo isimli domuzu gezdiren kadın bunun yasal olduğuna ve izinlerin var olduğunu söylese bile Karen buna inanmadı.

Karen, parktaki köpeklerin tasması olması gerektiğini söyledi

domuz 2

Domuzun da tasması olduğunu görmezden gelen Karen, domuzu gezdiren 2 kadını takip etmeye ve rahatsız etmeye devam etti. Chorizo’ın her hareketini izlemeye ve sesini yükseltmeye devam etti.

Domuzu gezdiren kadınlar, tasmaları olduğundan ve her şeyin kontrol altında olduğunu söyledi

domuz 4
huge domuz

Olması gerektiği gibi domuzu gezdiren kadınlardan biri poşetini çıkararak, domuzun dışkılarını toplamaya başladı. Karen’ın bağırışları üzerine bunun köpekler içinde geçerli olduğuna dikkat çeken kadın, eğer domuzları ile bir sıkıntısı varsa Karen’ın bir avukata başvurması gerektiğini söyledi.

domuz7
domuz8

2 Kadın Karen’dan onları rahat bırakmalarını istese de Karen oldukça ısrarcıydı

karen israrci

Video’ya gelen yorumlarda insanlar Karen’ın neye kızdığını anlamakta zorlanırken, domuza sahip çıkan kadınları ise takdir ettiler.

domuz9

Kadınlar, Karen eğer onları rahat bırakmazsa polisi arayacaklarını söyleseler bile Karen hala onları takip ediyor ve rahatsız etmeye devam ediyordu.

10

Yetkili birilerinden bilgi almak isteyen Karen, telefonuna yöneldi ve domuz gezdiren kadınlardan duyduklarını bir kez daha dinledi. İzinleri olduğunu idrak etmekte zorlanan Karen, daha yakından bu işle ilgileneceğini söyleyerek oradan ayrıldı.

soz veren karen

Karen’dan kurtuldukları için oldukça rahatlayan kadınlar, yürüyüşlerine devam etti

byby karen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Guzel Kuguya Cirkin Saka

Güzel Kuğuya Çirkin Şaka!

Vicdansiz Sahis Bagladigi Kopegi Surukleyerek Cope Atti 1

Vicdansız Şahıs Bağladığı Köpeği Sürükleyerek Çöpe Attı