in ,

Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın Gecesine Kürkle Katıldılar!

WWF Türkiye,Türkiye’deki 40’ıncı yılını özel bir davet verdi. Davetliler arasında kürk giyenlerin de şaşkınlıkla izlendi.

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cantürk köşesinde, WWF tarafından düzenlenen geceye bazı davetlilerin kürkle katıldığından bahsetti. Geçen hafta WWF Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), Türkiye’deki 40’ıncı yılını özel bir gece ile kutlamıştı. Bir arkadaşım aradı; 40 yıldır birbirinden değerli çevre projeleriyle doğanın korunmasını sağlayan WWF Türkiye’nin Four Seasons’daki gala gecesine, doğa dostu birkaç davetlinin kürk ceket ve etolüyle geldiğini söyledi!

0x0 kurklerini giyip dogal hayati korumaya gittiler 1509636993524

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Benimle dalga geçiyor sandım ama gerçekten öyleymiş Davetlilerin, içeride daha şık halleriyle çekilmiş fotoğrafları servis edildiği için, arkadaşlarımın girişte çektiği fotoğraflara bakmamıştım.
O fotoğrafları inceleyince gerçekten de Roksi Garih, Nilgün Çarmıklı, Nazlı İnönüve Cem Uzan’ın oğlu Sinan Uzan ile gelen Louisa Robertson’ın, galaya kürk ceket ve etolleriyle geldiklerini fark ettim ve gerçekten ağzım bir karış açık kaldı!

0x0 kurklerini giyip dogal hayati korumaya gittiler 1509637002528
Tabii ki aksini söyleyebilirler ama bence dördünün de kürkü yüzde 100 gerçek. Velev ki ben yanıldım, hiçbirinin kürkü gerçek değil, hepsi sahte; bence bir doğa dostu olarak, Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın 40’ncı yıl galasına sahte kürkle bile gidilmez yahu. Zaten galada, benim gibi düşünen birçok davetli, bütün gece o kürkleri konuşmuş!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lemansam 2

Leman Sam: Hayvanları İnsanlardan Daha Çok Seviyorum

yangınöç

Yeni Doğan Köpek Yavruları Yangından Son Anda Kurtarıldı