in

Doğada Aç Kalan Yaban Domuzu Sürüsü Yiyecek Aramak için OSB Bölgesine Kadar İndi

Kısıtlamalardan dolayı doğada yiyecek bulamayan yaban domuzu sürüsü, OSB merkezinin bulunduğu bölgeye inmek zorunda kaldı.

Doğada yiyecek bulamayarak OSB‘ne (Organize Sanayi Bölgesi) inen domuz sürüsü, fabrika çalışanları tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında, park ve ormanlık alanlardaki kısıtlamalar, doğada yiyeceklerin az olması, Zonguldak Alaplı OSB Bölgesine kadar geldiler. Sabah saatlerinde kalabalık bir domuz sürüsü, Alaplı OSB’de çalışan biri tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Yaban domuzu surusu OSBde

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İçinde 30’a Yakın Domuz Bulunan Sürü Çevrede Şaşkınlık Yarattı

Sürü halinde ilerleyen, içinde 30’a yakın domuz bulunan sürü neredeyse fabrika bölgesine kadar inmiş olması, şaşkınlık yaşattı. Yavruların da olduğu domuz sürüsü, insanları görünce hemen kaçmaya başladı ve kısa sürede ormanlık alana girerek izlerini kaybettirdi. Alaplı OSB bölgesinde çalışanlar ise, “Yiyecek bulamayan vahşi hayvanların, salgın kısıtlamasıyla insan ve araç hareketliliği olmayınca bölgeye yiyecek aramak için inmesi normal.” yorumunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yarali Karacanin Hayatini Kurtardi

Yaralı Karacanın Hayatını Kurtardı

kopek dovusu

Konya’da köpek dövüştüren 3 kişiye 50 bin lira ceza