in

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nden Cinayet Eğitimi

Ardahan Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü’nün, ‘Avcılık Kursu’ adı altında düzenlediği katliam eğitimi hayvanseverler tarafından büyük tepki topladı.

Ardahan Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü‘nün sosyal medya hesaplarında paylaşarak duyurduğu ‘Avcı Eğitim Kursu’ adlı sözde eğitim, görenleri hayrete düşürdü. Hayvanların nasıl öldürülmesi gerektiğini içeren bu etkinliğin, üstelik adından doğa koruma geçen bir kurum tarafından düzenleniyor olması da şaşırtıcı. Geçtiğimiz yıllarda da düzenlenen eğitim adı altındaki hayvan katliamı etkinliği, yeni başvurularını almak için belli şartlar belirledi.

Doga Koruma ve Milli Parklar Genel Mudurlugunden Cinayet Egitimi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Cinayete Ortak Olmak için İstenilen Maddeler

Kimlik fotokopisi, öğrenim belgesi, 3 adet fotoğraf, HES Kodu gibi belgeler istenirken ayrıca bu etkinliğin ücrete tabii olması da dikkat çekti. 2021 yılı avcı eğitim kurs ücreti olan 221.72 TL belirlenirken, bu ücretin Ardahan Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü’nün banka hesabına yatırılması istendi. Canlıları yok etmek için düzenlenen bu etkinlik, bazı vatandaşları oldukça kızdırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Belediye Ihmali Iki Kardesi Birbirinden Ayirdi

Belediye İhmali İki Kardeşi Birbirinden Ayırdı

Kocasinanda ‘Kedi Kasabasi 1

Kocasinan’da ‘Kedi Kasabası’