in

Dizi Oyuncuları Sokak Hayvanları için Sokağa İndiler!

Show TV’de yayınlanan ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ dizisi oyuncuları çekimlerin gerçekleştirildiği Ordu’da sokak hayvanları için mama dağıttı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe katılan dizi oyuncuları Zeynep Koltuk, Gizem Güneş, Güzin Usta, Merve Şen, Emrah Özdilek ve Uğur Demirpehlivan, caddede sokak hayvanlarını korumak ve onlara sevgiyle yaklaşmayı farkındalık için mama dağıtımı yaptı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, dizi oyuncularına Ordu’nun tanıtımına katkıda bulundukları ve böyle bir etkinliğe destek vermelerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

KUZEY YILDIZI'NDAN SOKAK HAYVANLARINA ŞEFKAT

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bu etkinliğin ardından ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ dizisi oyuncuları Ordu Sokak Hayvanları Barınağı’nı ziyaret etti. Dizi oyuncuları barınakta bulunan hayvanlarla keyifli bir gün geçirdiler.

KUZEY YILDIZI'NDAN SOKAK HAYVANLARINA ŞEFKAT

Ordu büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı sahipsiz sokak hayvanlarının doğal yaşam alanlarına kavuşması, yaralı hayvanların tedavi edilmesi, terk edilen hayvanlara sahip çıkılması, hayvan barınaklarında yapılan iyileştirmeler ve hayvan ambulansı gibi uygulamaları, dizi oyuncuları ve vatandaşlardan tam not aldı.

KUZEY YILDIZI'NDAN SOKAK HAYVANLARINA ŞEFKAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://twitter.com/i/status/1313389211597316097

Nadir Görülen Hayvanlar, Sivas’ta Sürü Halinde Görüntülendi! Avcılık Spor Değildir!

Siirt’te Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılandı

Siirt’te Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılandı