in

Diyarbakır’da Yanan Kedi, Görme Yetisini Kaybetti

Diyarbakır’da, yüzü ve vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar oluşan kedi, tedaviye alındı. Görme yetisinin kaybettiği belirtilen kedinin nasıl yaralandığının belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Merkez Yenişehir ilçesi Şehitlik semtinde yaşayan öğretmen Aydın Yıldız, dün akşam mahalledeki parkta kedilere mama verirken, içlerinden birisinin yüzü ve vücudunun çeşitli yerlerinde yanık yaraları olduğunu gördü. Yıldız’ın yakalamaya çalıştığı kedi, kaçtı. Mahalle sakinlerinin de yardımıyla Yıldız, kediyi yakaladı. Yıldız, evine götürdüğü, ayağında ip izi olduğunu öne sürdüğü kediyi eve götürüp, süt ve mama verdi.

Diyarbakırda Yanan Kedi Görme Yetisini Kaybetti öç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Aydın Yıldız, sabah olunca Büyükşehir Belediyesi’ne haber verdi. Görevliler gelerek kediyi aldı, barınağa götürüldü. Kedinin yapılan kontrollerinde gözlerinin görme yetisini kaybettiği belirlendi.

Kedinin işkence görmüş olabileceğini belirten Aydın Yıldız, “Barınağın gece kapalı olduğunu öğrenince kediyi eve götürüp süt ve mama verdim. Sabaha kadar acıdan kıvrandı. Kedinin ayağında ip izi vardı, işkence görmüş olabilir” dedi.

diyarbakirda yanan kedi gorme yetisini kaybetti 5812 dhaphoto3

Tedavisi süren kedinin nasıl yaralandığının belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mevlut uysal can dostlarimizin yanindayiz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal: “Can Dostlarımızın Yanındayız”

Öğrencilere Yaban Hayatı Yerinde Anlatıldıöç

Öğrencilere Yaban Hayatı Yerinde Anlatıldı