in

Didim’deki Sokak Hayvanları İçin İngiltere’den Ameliyat Masası Bağışı

Didim’de uzun yıllardır yaşayan ve barınakta kalan hayvanlarla ilgilenen İngilizler duyarlı bir çalışmaya imza attı. İngiltere’de gerçekleştirdikleri kampanya sonunda elde ettikleri bağışlarla aldıkları ameliyat masasını barınağa bağışladı.

bagıs-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Didim’de yerleşik olarak uzun yıllardır yaşayan ve Didim Belediyesi Hayvan Barınağı’nda gönüllü olarak hizmet veren İngilizler sosyal medyada Facebook aracılığıyla İngiltere’de gerçekleştirdikleri bağışlarla Didim Belediyesi Hayvan Barınağı’na ameliyat masası aldılar. İngilizler tarafından alınan ameliyat masası geçtiğimiz günlerde barınağa teslim edildi.

Didim Belediyesi Hayvan Barınağı sorumlusu Derya Güneş Maden, Didim’de yaşayan İngilizlerin 1,5-2 aylık çalışmalarının ardından bağışların toplandığını belirterek “Zaten bu bağış yapan İngilizler uzun yıllardır görüştüğümüz kişiler; bizlere topladıkları bağışlarla ne alabileceğimiz sordular. Biz de Ameliyat masası eksikliğini ve kan ölçme cihazı eksik olduğunu söyledik. Onlar ilk etapta Ameliyat masasını alıp bağışladılar; sonrasında da kan ölçme cihazı almak için çalışma başlattılar” dedi.

one-cıkan-bagıs

Maden, yapılan bağıştan dolayı Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın da memnuniyet duyduğunu ve teşekkür ettiğini belirterek, duyarlı İngiliz vatandaşlarına da ayrıca teşekkür edip herkesin desteklerini beklediklerini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deney4

AB’de Hayvan Deneyleri için Yeni Bir Dönem Başlıyor

veteriner

Levent’teki Artı Veteriner Kliniği Mühürlendi