in

Didim Vegan Festivali Komitesi, Cengiz Semercioğlu’nun İddiasına Yanıt Verdi

Didim Vegan Festivali Komitesi, Cengiz Semercioğlu’nun “gazeteciler kebap yemeye götürüldü” iddiasına yanıt verdi

Cengiz Semercioğlu’nun dün köseşinde kalema aldığı Didim’de gerçekleşen VegFest ile ilgili yazısı büyük yankı uyandırmıştı. Semercioğlu’nun iddiasına göre festivale katılan 30 gazeteci festivalin ardından kebapçıya götürülmüştü. Bu iddiaya Didim Vegan Festivali Komitesi cevap verdi.

Didim Vegan Festivali Komitesi Cengiz Semercioğlunun İddiasına Yanıt Verdiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Cengiz Semercioğlu tarafından 23.04.2019 tarihinde yazılan köşe yazısındaki “vegan festivalinde kebap yedirdiler” başlığı altında yazılanlardan derin bir üzüntü ve şaşkınlık içinde haberdar olmuş bulunuyoruz.

Cengiz Semercioğlu’nun yazısında belirttiği gazeteci ve influencer grubu vegan festival tanıtımı ile ilgili bir çalışma yürütmemiştir. Bahsi geçen grup festival döneminde Didim tanıtımı için bölgede bulunan ve Didim tanıtımı kapsamında festivale de uğramış bir gruptur. Bu grubun gezi planlaması ve yeme-içme organizasyonu festival organizatörleri tarafından değil, tamamen farklı kişilerce yapılmıştır. Dolayısıyla vegan festival tanıtımı için bölgeye gelen ekibe kebap yedirildiği konusundaki çarpıtma son derece üzücü olmakla birlikte asılsızdır.

Birçok vegan katılımcının, vegan sanatçının, vegan uzmanın ve vegan aktivistin emek verdiği; veganlık konusunda değerli bilgilerin ve deneyimlerin paylaşıldığı bir festival için kendisi vegan olmayan ve festivale katılmamış bir gazeteci tarafından bu satırların kaleme alınmış olmasından dolayı büyük üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Cengiz Semerci denen gazeteci bozuntusunu ciddiye almayın,alanlarıda uyarın!!!!Bu ve bunun benzeri sözde köşe yazanlar sap yer,saman eder cinsidir,lütfen ciddiye almayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’deki Hayvan Hakları Mücadelesinin Öncü İsmi Prof.Dr . İsmet Sungurbey Öğrenciler Tarafından Anılacaköç

Türkiye’deki Hayvan Hakları Mücadelesinin Öncü İsmi Prof.Dr. İsmet Sungurbey Öğrenciler Tarafından Anılacak

Yıkılma Tehlikesi Nedeniyle Tahliye Edilen Binaların Birinde Bulunan Kuşunu Kurartmak için Mücadele Ettiöç

Yıkılma Tehlikesi Nedeniyle Tahliye Edilen Binaların Birinde Bulunan Kuşunu Kurartmak için Mücadele Etti