in

Denizden Çıkmayan “Jack”e Tatlı Ceza

Bodrum’da sık sık kaçıp, denize girdiği için hastalanan ‘Jack’ isimli köpeğe, hastalanmasını önlemek için insan dostu tatlı bir ceza vermiş.

ceza-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bodrum Çarşı Merkezi’ndeki bir barın sahibi olan Görkem Gökalp, bir yıl önce sokakta bulup sahiplendiği iki yaşındaki ‘Jack Russel Teriyer’ cinsi, ‘Jack’ adlı köpeğinin sık sık kaçıp, denize girmesi ve uzun süre denizde kalması ve hastalanması üzerine çareyi onu cezalandırmakta buldu.

Gökalp, sevimli köpeği Jack’i işlettiği bardaki bir masanın üzerine koyup, masaya Türkçe ve İngilizce olarak yazdığı “Cezalı sevmeyin” notu iliştirdi. Jack, yüksek olan bar masasından atlamaya korktuğu için inemeyip cezasını çekerken, turistlerin ilgi odağı oldu.

ceza-3

Nota rağmen bazı turistler dayanamayıp Jack’i severken, kimisi mama için bahşiş bile bıraktı. Bir seyahat acentesinde çalışan Duygu Şahin de masada “Cezalı sevmeyin” notunu görünce önce şaşırdığını belirtip, “Böyle güzel bir köpek sevilmez mi? Dayanamayıp, sevdim. Ancak, sonra sahibinden hikayesini dinleyince cezayı hak ettiğini anladım” dedi.

Görkem Gökalp de köpeği Jack’in aşırı sevgiden şımardığını belirtip, “Masadan indiği anda hemen fırlayıp, 100 metre ilerdeki sahile konuşuyor. Gün boyu da çıkmıyor. Biz de çaresiz kendisine böyle bir ceza verdik” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

didim vegan

Didim Türkiye’nin İlk Vegan Kenti Oluyor

fotosok

Photoshop ile Birbirinden İlginç Hayvan Türü Çalışmaları!