in

Demir Sopalı Saldırı Kameraya Yakalandı

Kağıthane’de bir site içerisinde yaşayan ve site sakinleri tarafından bakılan ‘Benek’ isimli köpek, bir kişinin demir sopalı saldırısına uğradı. Köpeğin demir sopayla dövüldüğü görüntüler, sitenin güvenlik kameralarına yansıdı.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde saldırgan, önce elinde ‘demir çubuk’ ile köpeği kovaladığı, daha sonra köpeği park halindeki araçla duvar arasına sıkıştırıp, elindeki demirle köpeğe acımasızca vurduğu görülüyor. Saldıran kişinin art arda köpeğe vurduktan sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ettiği kameralara yansıdı. Saldırganın site içinde bir başka köpeği yine elinde demir sopayla kovaladığı da kameralar tarafından kaydedilmiş.

kağıthane2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Site sakinlerinden Oya Hanım bu olaydan dolayı şaşkın ve üzgün olduklarını belirterek; “Bu köpek bizim burada 10 yıldır yaşayan, tüm site olarak sahiplendiğimiz çok sevdiğimiz bir hayvan. O gün sabahında eşim, bir çığlık sesi duyuyor. Camdan ‘Benek’ diye bağırıyor ve elinde uzun bir demiri olan bir adamı arkasından kovalarken görüyor. Arabanın arasına sıkıştırmış vuruyor. Onu köpek sevmeyenler bile seviyor burada hayvanlarla arası iyi olmayanlar bile. Bütün site onu çok seviyor. Aşağı yukarı 10 yıldır burada. Kimseye zararı yok. Çocuklar ondan hayvan sevgisini öğrendiler. Kedilerle arkadaş. Çocukları okula götürür. Burayı sahiplenmiş. Eşim araştırdı güvenlik kameralarından gördük, yaptığını da gördük elindeki demirle fakat (ama) tanımıyoruz. Şuanda köpek veterinerde tedavi görüyor” dedi.

Görüntülere tepki gösteren çevre sakinleri saldırganın bulunması için polise başvurdu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ahpisivahpisi1

Bir Kedinin Ölümüne Yazılan Mersiye: Ah Pisi Vah Pisi

insanlar hayvan olsaydi onecikan

Paralel Bir Evrende Hayvanlarla Yer Değiştirseydik Ne Olurdu