in

Demet Akalın İsyan Etti: Önce Hayvana Tecavüz Edene İdamı Getirin, Öyle Para Cezası ile Salıvermeyin!

Demet Akalın Kurt, minik Eylül ve Leyla’nın vahşice öldürülmesine isyan etti, “Önce hayvana tecavüz edene idamı getirin! öyle para cezasıyla salıvermeyin! 3 çocuk babası da olsa, geliyor birgün başka birinin kıyamadığı evladını katlediyor” dedi.

Eylül ve Leyla… İki ufacık beden… İkisi de sapıkca ve vahşice öldürüldü. Yaşanan bu iki dehşet olay sonrası her kesimden öfke yağdı. Kimyasal hadımdan, idama kadar bunu yapanların cezasını çekmesi için tepkilerini en ağır şekilde dile getirdi.

Ünlü isimlerde yaşanan bu vahşi olata tepti gösterirken, Demet Akalın Kurt, minik eylül’e tecavüz ederek öldüren sapığın, daha önce 2 köpeğe tecavüz ederek öldürdürmesi üzerine,  sosyal medya hesabından yazdıklarıyla isyan etti.

Akalın “Önce hayvana tecavüz edene idamı getirin! öyle para cezasıyla salıvermeyin! 3 çocuk babası da olsa, geliyor birgün başka birinin kıyamadığı evladını katlediyor. Döverek ısırarak tecavüz edıyo! Bir de hücrede hee!!!!!! Sinir sistemlerimiz bozuldu iyi değiliz gerçekten!” açıklamasını yaptı.

Demet Akalın, “Ben bu sapıklar için sayın Adalet bakanımızın kapısına gitmiş insanım! Sağ olsun danışmanlarıyla bana yasa üzerinde çalıştıklarını bir bir anlattı izah etti! Ne yazık ki takıldıkları en önemli konu insan haklarıydı! Yani yakalanan sapıkların hakları varmış! Evet bende sizin gibi şaşırdım. Ölen masum çocukların hiç mi yaşama hiç mi insan hakları yok peki diye?Hadim konusunda da çalıştıklarını söylemişti danışmanlar ama bence gerçek caydırıcı söyle kallavisinden korkusundan o dürtüsü inecek sağlam bir ceza gelmeli. Çok istiyoruz.. hem bir kadın hem insan olarak. Açısından perişan olan Eylül’un ailesine kocaman bir sabır!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapanla Yakalanan Tilki Sopayla Dövüldükten Sonra Öldü Sanılarak Bırakıldıöç

Kapanla Yakalanan Tilki, Sopayla Dövüldükten Sonra ‘Öldü’ Sanılarak Bırakıldı

gozlerioyulmuskopek

Hakkari’de Vahşet! Köpeğin Gözlerini Oyup, Zap Kenarına Terk Ettiler